A milli hentbol takımı Aksaray’da

 A Milli Kadın Hentbol Takımı 2021 Kadınlar Hentbol Dünya Şampiyonası Play-Off karşılaşmasını Rusya ile Aksaray Spor Salonu’ndan yapacak.

A milli hentbol takımı Aksaray’da

16 Nisan 2021 Cuma günü saat 16.30'da Aksaray Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşma öncesi Aksaray’a gelen ekip kampa girdi. Karşılaşmanın TRT Spor2 ekranlarından naklen yayınlanacağı bildirildi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada “THF Yön. Kur. Üyesi ve A Milli Kadın Takımından Sorumlu As Başkan Hakan Gümüşsoy, tüm kamp ve müsabakalar sürecinde A Milli Takım kafilemizin sorumluluğunu üstlenecek. A Milli Takımımıza Şehrimizin Ev Sahipliği Yapmasında Büyük Katkıları Bulunan Hakan Gümüşsoy'a teşekkürlerimizi sunuyoruz” denildi.

Pala'da Ekipte

Öte yandan Aksaray Belediyespor Yrd. Antrenörü ve Alt Yapı Sorumlusu Serkan Pala’nın da A Milli Kadın Hentbol takımımızın Rusya ile oynayacağı maç öncesinde Aksaray'da yapılacak olan kampta A Milli takımımızda yardımcı antrenör olarak görev yapacağı ifade edildi. Haber: Dilek Eyüboğlu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı