Yazı Detayı
10 Nisan 2018 - Salı 19:44 Bu yazı 190 kez okundu
 
Haydi, Artık Son Kez..
 
 

            Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi’nde 1 yılı daha heba ettik. Biliyor musunuz? İçimiz kan ağlıyor. Aksaray’ı ve Aksaray Belediyespor’u seven bizlere reva olmayan şeyler canımızı 2 sezondur yakıyor.

            Oyunu kuralını göre oynadığını sanıp hatadan hataya koşan yönetimin davranışları 2 sezondur şampiyonluk bestelerini boğazımıza tıkıyor. Sessiz kalıyoruz. Çünkü “Vefasızlığın Başkenti Aksaray’da” 2013 yılından beri yüzümüz gülmüyor. Tam güldü, gülecek derken sezon sonunda hüsranla oturuyoruz bir köşeye, sadece susuyoruz.

            Kader mi? Keder mi? Bilmem ama biz galiba ikisini de yaşıyoruz. Kaderimizde her sezon sonu hüsran varmış. Kederimiz bize o güzel mutluluğu yaşatmayacakmış. Ne yapalım vardır bunda da bir hayır diyoruz. Ama ne değişim görüyoruz. Ne de ileriye atılan bir adım görüyoruz.

            Kim ne yaptı? Nasıl yaptı? Bilmiyoruz dersek yalan olur. Her şey gözümüzün önünde “Susturulmaya Çalışıyoruz” inadına konuşuyoruz. Ama bir yere kadar konuşabiliyoruz.

            Daha neyi anlamıyorsunuz? Biz bu işi bilenlerle yola çıkmıyoruz.

            Söylediklerimiz kiminin gözüne batıyor. Kimilerinde nefret duygusu oluşturuyor. Ama hakkımız ya, susmuyoruz. Canımız yanıyor.

            Belki takım şampiyon olsa cebimize yüzler, binler ve milyonlar girmeyecek. Fakat seviyoruz. Memleket meselesi diyerek yaşıyoruz. Sırf gençliğini futbola, spora harcayan çocuklar için kendimizi yırtıyoruz. Peki, anlayan kim veya anlamak isteyen kim? Kimseler değil. Çünkü herkesin kulağı kapalı duymazdan geliyor.

            Haydi, biz yeri geldiğinde susuyoruz. Onlar hiç konuşmuyor. Konuştuklarında ise bizim kalbimizi kırıyor. Hayatımız boyunca duymadığımız hakaretleri duyuyoruz. Artık susma sırası bende, bizde rahat etsinler. Kimsenin etlisine sütlüsüne karışmak istemiyoruz. Hatalarınızla, kul haklarınızla kalın hakkımızı helal etmiyoruz.

            Şimdi 1 senenin ardından yine Play-Out maçına çıkacaksınız. Bakın çıkıyoruz değil, çıkacaksınız. Size destek vermeye de sizlerle omuz omuza olmayada gerek kaldımı? Bana soracak olursanız, en ağır tas bile sizin omzunuzdan yumuşak, onun için baş koymak istemiyoruz.

Sultanhanıspor’u yenerde ligde kalırsanız ne mutlu size, ne mutlu ki 1 yıllık heba maratonuna daha gireceksiniz. Ne diyeyim inşallah başarılı olursunuz. Kendinizi yaktınız. Beni ve bizi yaktınız. Diğerlerini bilmem ama hakkım size son damlasına kadar haram olsun.

            Buyrun şimdi, takımınız da, saçma sapan yaptığınız yöneticilikte sizin olsun. Sevdiğiniz insanlar her şeye karşı sizi güzel yazsın. Rahat olun kötü yazanlar, karalayanlar gidiyor.

            Son kez, “Aksaray’ın gür sesli savunucusu 68 Gençlik’e, vefalı her bir taraftarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İnşallah hepinizin hayalini kurduğu güzel günler tez vakitte gelir. Hakkınızı helal edin benden yana helal olsun. Yöneticiler veya yönetici görünümlü kendini bilirlere ise hakkım son zerresine kadar haram olsun. İsteğiniz her şey sizin olsun”

            Attığımız Ofsayt Yediğimiz Gol Oldu Canınız Sağ Olsun...

 
Etiketler: Haydi,, Artık, Son, Kez..,
Yorumlar
Haber Yazılımı