Avrupa Şaşırdı , Kendine Gel Türkiye!...

Molla Harç

Eskiden dilimizden düşüremediğimiz Avrupa. Kendimizi beğenmeyip onların her yaptıklarını yapacaklarını şartsız şekilde onayladığımız, hep birbirimize anlata anlata bitiremediğimiz Avrupa.

Bakın hele şunların haline.

Acısan mı , gülsen mi, ağlasan mı, kızsan  mı, sinirlensen mi…

Yok böyle bir şey , şu yapılanları anlatmaya kalksak sözler kelimeler yetersiz kalır.

Hele hele o kafamızda devler ile yarıştırdığımız Avrupa bunları yapıyor.

Kinlerini zehirlerini kusuyorlar.

Kendi içimizdeki hainler yetmedi şimdi de tek dişleri kalanlar son anda devreye girmeye başladılar.

Ya hu kardeşim düşmandan dost olur mu !...

Bunlar hep yüzümüze gülen dost görünüşlü düşmanlar değiller miydi.

Şu yapılanlar Allah korusun bizim ülkemizde olsaydı bütün Avrupa neler neler yapardı.

Bunların anlayışı da insanlığı da bu kadar işte.

Size ne oluyor ki. Türkiye de referandumdan siz neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz ki.

Bakın bunlar böyle yaptıkça inşallah bu milletin uyuyan duyguları uyanacak, her musibette bir hayır vardır. Bu millet bunları gördükçe tekrardan şahlanacak bu vatanı bir ayrı sevecek.

İnsan insana düşman olur ama bu kadar olur mu kardeşim. Bütün dünya ülkelerinin bakanları ziyarete gelemez mi?

Bunlara bu kadar mı tahammülsüzlük oluşmuş. Bunu insanı bırakın hayvanlar bile yapmaz. Çünkü onların vahşetini görünce bile insan olarak acıyoruz. Vay vay … Demekten kendimiz alamıyoruz. Adamlar o kadar koordineli çalışıyorlar ki adamları devlet televizyonları direk Türk düşmanlarına destek oluyorlar.

Eskiden olsa bu devlet bu millet pısırık pısırık otururdu.

Ama artık o eski günler kalmadı bu yapılanların cevabı en kısa zamanda karşılık bulacaktır ve şimdiden bulmaya başladı. Üst düzeyde ilişkiler donduruldu.

Bakın şöyle bir bakın nasıl birleştiler, küffar tek millet değil midir kardeşim. Hala seni ne uyandıracak. Sen ne zaman kendine geleceksin ders alacaksın.

Bakın bu memleket ilk defa böyle bir ortam yakaladı şimdi birlik olunmazsa sonra eski günler geri gelirse kafanızı ne kadar duvarlara vursanız fayda etmez.

Bakın zaman kısır döngü zamanı değildir. Bu küffar birleşti ise bir ne dururuz. Bu nasıl bir kalp kararmasıdır ki gerçekleri hala görmeyenlerimiz var.

İçinde azıcık vatan millet sevgisi olan nasıl onların aleti olup bu millet hakkında kötü propagandalar yapar. İçimizdeki bu hain bozuntularına ortam vermemek için son nefesimize kadar çalışma zamanıdır.

Hela olsun be hey BAHÇELİ !... Keşke kendini demokrat olarak davranan sözüm ona vatansever gibi davranan riyakârlar yarın kadar olamadılar ya…

Hele siz şu eskiden bu memlekette bakanlık yapanlar, vekillik yapanlar, bu milletin duygularını çalanlar küffar ile el ele kol kola olmuşlar ya en çok ta bu koyuyor insana…

Bunlar hep bizi ezik gördüler yine aynısını yapmaya çalışıyorlar. Bize düşen kendimize gelip bunlara fırsat vermemektir.

Bakıyorsun adamlara onlar insanlar her türlü kısıtlamayı getirirler ama bize gelince olmaz da olmaz. Hey be bu topraklarda oturup, karnını bu topraklardan doyuran, bu memleketin her türlü imkânlarından faydalanan Türkiye düşmanları bu tavırlarınıza devam ederseniz bir daha ekmekte bulamayacaksınız.

Bu yapılanlar hiç mi kanınıza dokunmuyor kardeşim.

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X