Hüseyin Altınsoy

Oğuzhan Osmanoğlu

        Uzun süredir Aksaray siyasi gündemini oluşturan Ak parti İl başkanlığı konusu geçtiğimiz günlerde nihâyete erdi. Kamu oyunun beklediği gibi metal yorgunluğu kapsamında ilimizde de değişime gidildi. Yine beklenen doğrultuda Genel Merkeze davet edilen isimler arasında Hüseyin Altınsoy’a görev tevdi edildi. Muhtemelen Kasım ayında olacağı düşünülen İl kongresinde Hüseyin ALTINSOY; tek adayolarak 2019’a ekibini götürecek. Şimdiden tebrik ediyoruz.

        Kendisini uzun zamandır tanıyan biri olarak; Bu zorlu süreçte toparlayıcıve eski heyecanı yeniden sağlayacak enmünasip isim olduğuna inananlardanım. Her zaman söylediğimiz gibi; Teşkilatların başındaki yöneticilerin Akpartini kimliğine uygun, mütevazı ,tüm insanları seven, kucaklayan ve yaşantısıyla örnek temsiledecek kişilerden seçilmesi gerekir. Hüseyin başkan bu vasıfları fazlasıyla taşıyan biri olduğu gibi; görev aldığı andan itibaren Aksaray’ın derin bir  ‘’oh’’ çektiğine müşahede ettik.

        Yaşının tam olgunluk hengâmı sayılacak bir gençlik aşamasında olması; partinin değişik kademelerinde görev alıp ve bu nedenle siyasi hafıza dediğimiz; olaylarave kişilere yabancıolmaması başarılı olmadaki en büyük argümanı olacaktır. “Yiğidi Öldür Hakkını Yeme”düsturundan yolaçıkarsak, bu düşüncelere tüm Aksaray ahâleside tasdik verecektir.

         Bir diğer açıdan bakacak olursak; partinin ve partilerin hangi kademesinde olursa olsun, yöneticilerin toplumun nefretini kazanacak işler peşinde koşmayan insanlardan oluşması gerekir. Belaltı diyetabir ettiğimiz çirkin işler veya akçeli işler, özellikle Ak Parti tabanında tasvip edilmez.

         Bunedenle; bizler şahitlik ederiz ki Hüseyin ALTINSOY bu konuda da su gibi berraktır nedenledir ki tüm Aksaray halkının ve partililerin bu özelliklere sahip bir İl başkanına destek ve yardımcı olması elzemdir.

         Kendisine ve ekibine başarılar diliyor; Ülkemizin içinde bulunduğu en zorlu süreçte muvaffak olması adına dua ediyoruz. Yolun açık olsun başkan.

 

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon