Kriptoların Mağdur Edebiyatı

Harun Atalay

            FETÖ Operasyonlarına kaldığı yerden devam.

      Uzun bayram tatilinde belki bir çoğumuz dinlendi ama Emniyet Birimlerimiz yine yoğun bir mesaideydi.

      Zaten tatil dönüşü FETÖ ve diğer Terör unsurlara yönelik operasyonlar hız kesmeden kaldığı yerden devam ediyor.  

      Birileri FETÖ PDY Operasyonları çerçevesinde  mağdur edebiyatını fazlaca dillendirmeye çalışsa da.

      Mağdur edebiyatına birde bizim kalemden okuyun istedim.

      Devletimizin FETÖ Operasyonlarındaki miladını 17/25 Kumpas operasyonudur.

      2013 17/25 Operasyonun dan sonra bu örgütün her hangi bir uzantısıyla ilişkisi olanlar kapsamında  soruşturmalar devam ediyor.

      Ülkemiz yıllardır bir çok Terör  örgütüyle mücadele etmektedir. Bir çok terör örgütünün de Yapacağı eylemleri  yöntemlerini bilmektedir.  

      FETÖ Terör örgütü bir tarafa  Ülkemizdeki bir çok Terör  örgütü bir tarafa.

      FETÖ Terör örgütünün ülkemizde 40 yılı aşkın yapılanması ve unsurlarının devlet kademesindeki yapılanmasına bakıldığı zaman nedenli baş belası bir sarmalın içinde olduğumuzu görmeniz mümkün.  

      Devletin bütün kurumlarına sinsice sinmiş bu örgütün  temizlenmesi elbette zaman alacak .

      Bu zaman zarfında bu örgütün devlet  iş ve siyaset kurmalarına gizlenmiş unsurları akıllara ziyan korunma ve kamufle olma yönetimini daha önce denemişler bundan sonraki zamanda da denemeye devam edeceklerdir.  

      Ben ve sokaktaki bir çok vatandaş Bu örgütün unsurlarının hala bir çok kurum ve kuruluşlarda var olduğunu ve gizlenmeye çalıştığını düşünüyoruz.

      Gelelim FETÖ PDY Operasyonlarından sonra yükselen mağdurumda, mağdurum  çığlıklarına.

      Ülke genelinde  devam eden FETÖ PDY Operasyonlarında  öyle aman, aman ben mağdurum diye illerde kurulan komisyonlara Allah, Allah nidalarıyla müracaatlar olmuyor.  

      Ayrıca Emniyet ve Adli Makamların sürdürdüğü operasyonlar çerçevesinde Lafla dedi koduyla  hareket ederek operasyonlar yapmıyor.  

      FETÖ PDY Operasyonlarını yakından takip eden biri olarak hatta bir çok göz altına alınan  kişilerin neden göz altına alındığını çok yakındam biliyorum.  

      İnanın İlimizde FETÖ PDY Terör örgütü kapsamında bir haksızlık yapıldığını düşünmüyorum.  

      FETÖ Operasyonlarında Ülke genelinde bu güne kadar mağdurum diye müracaat sayısı çok düşük ayrıca kamudan görevinden alınan personelden sadece  450 kişi geri görevine dönerken  bunların büyük bir kısmı Tunceli de görev yapan öğretmenler.  

      Şimdi bu FETÖ Terör örgütü Kriptoları  bazen mağdur edebiyatı yaparak bazen FETÖ İle Alakası olmayanlara çamur atarak  akla hayale gelmeyecek yöntemlerle  yeni oyunlarını  sergilemekten çekinmeyeceklerdir.  

      Devlet her zaman 18 Yaşındadır Yeter ki Tarihinde böylesi bir iç ihaneti  yaşamamış  Ülkemin her kademesine sızmış ihanet çetesiyle mücadele eden Temiz Emniyet Güçlerine ve Adli Makamlarına sahip çıkılsın.  

      FETÖ Örgütüne bulaşan her kimse  neyse ne masum değildir.  

      Ayrıca Yıllarca Devletin her kademesinde alın teriyle çalışan milyonlarca memurun hakkını gasp ederek bir yerlere gelenler  sınavlara hile karıştırarak  milyonlarca gencin öğrencinin geleceğiyle oynayanlar Devletin her kademesine sinsice sinmiş Örgütün iş çevreleri Devletten haksız ihaleler alıp cukkalarını doldururken Namusuyla iş yapmaya çalışan ama bu örgütün kirli tezgahlarına  alet olmayan hakkı yenilen milyonlarca iş adamın hakkını yiyenler MASUM Olamaz .

      En Önemlisi  15 Temmuz gecesi Millete silah doğrultan Ülkemizi uçuruma sürükleyen Milli İradeye saldıran bir Terör örgütünün değirmenine o yada bu şekilde su taşıyan Masum Olamaz.  

      Terör Örgütün Üyesinin vay ben görmedim vay ben duymadım mazereti olamaz.  

      Devlet Şüphe ile yönetilmez .

      Kalın sağlıcakla Hepinizin Kirpiklerinden öperim.

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı