Yönetimde Kurulu Belli Oldu İlk Transfer Tamam

Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi 2018-2019 Sezonuna yeni Başkan Emin Eroğlu ile devam edecek olan temsilcimiz Aksaray Belediyespor’da Yönetim Kurulu belli oldu.

Yönetimde Kurulu Belli Oldu İlk Transfer Tamam

Geçtiğimiz gün Emin Eroğlu başkanlığında bir araya gelerek basın toplantısı gerçekleştiren Aksaray Belediyespor’lu yönetim açıklandı. 8 kişinin yer aldığı yönetim listesi yapılan basın açıklamalarıyla birlikte kamuoyuna tanıtıldı.

İşte Yönetim Kurulu’nda Yer Alan İsimler;

1-Emin Eroğlu

2-Ahmet Durmuş Sönmez

3- İlyas Dağdaş

4- Ömer Ünalan

6- Sedat Altındal

7-Gökhan Canlı

8- Nedim Deniz olarak açıklandı.

Birlikte Yönetim Oluşturduk

Basın toplantısında ilk sözü geçtiğimiz sezon kulüpte yönetim kurulu üyesi olarak görev alan Ahmet Durmuş Sönmez aldı. Ahmet Durmuş Sönmez yaptığı konuşmasında,“Bölgesel amatör ligde 2 sezondur mücadele etmekteyiz ve 2 sezondur da şanssız şekilde ligi 2. sırada tamamladık. 68 Aksaray Belediyespor olarak elini taşın altına koyan Emin Eroğlu ve İlyas Dadaş gibi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. “Bizde Aksaray için bir şeyler yapalım” diyerek bir teklifle geldiler. Biz de ortak bir yönetim kurulu oluşturarak yeni sezonda yeniden şampiyonluk parolasıyla yola çıkacağız. İnşallah bu konuda tüm şehrimizden ve kamuoyundan desteklerini bekliyoruz” dedi.

Takımı Profesyonelde Görmek İçin Yola Çıktılar

Aksaray Belediyespor'un yeni başkanı Emin Eroğlu ise konuşmasında, “Aksarayspor Bir Sevdadır ve uğraşmak gerekiyor. Geçen sezon şanssız şekilde profesyonel lige, bu sezon bizlerin de müdahil olmasıyla, belediyemizin de desteği ile birlikte takımımızı tekrar profesyonel ligde görmek üzere yola çıktık. Sağ olsunlar yönetim kurulunda bulunmak isteyen arkadaşlarımızla birlikte bu işe soyunduk. Allah'ın izniyle başarılı olacağımıza düşünüyoruz” diye konuştu. Haber: Yavuz Akkan

banner487

banner487


Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X