Yeni Rakip Kayseri Gençler Birliği

Kadınlar Futbol 3.Lig Play-Off 2.Lige Yükselme Grubunda zorlu rakibi Diyarbekirspor A.Ş.’yi farklı skorla yenen temsilcimiz Aksaray Hasandağıspor’un maçın ardından çekilen kurasında yeni rakibi belli oldu.

Yeni Rakip Kayseri Gençler Birliği

 Kadınlar 3.Lig 12.Grupta temsilcimiz Aksaray Hasandağıspor ile Play-Off grubuna çıkan ve ligi ikinci sırada tamamlayan Kayseri Gençler Birliği, Play-Off grubunun ilk maçını galibiyetle kapattı. Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından çekilen 2.Maç kuralarının ardından temsilcimiz Aksaray Hasandağıspor, rakibi Kayseri Gençler Birliği ile eşleşti. Müsabaka bugün saat 11.00’de Malatya Yeşiltepe Spor Tesisleri 3 Nolu Sahada oynanacak. Temsilcimiz Aksaray Hasandağıspor rakibini tanıyarak çıkacağı maçta galibiyeti hedefliyor.

Dikkatli ve Baskılı Oyun Galibiyet Getirdi

Diyarbekirspor A.Ş. karşısında alınan 7 farklı galibiyetin ardından açıklama yapan Teknik Direktör Osman Yatkın, “Biliyorsunuz rakibimiz maçın 1 gün öncesi kura sonucu belli oldu. Rakibimizi tanımak için sadece 1 günlük bir sürecimiz vardı. Bu kapsamda rakibimizi tanıyan diğer rakiplerimize sorduk. Bu arada tabi 4 günlük süreçte diğer rakiplerimizi izlediğimiz gibi Diyarbekirspor’u da izleme fırsatımız oldu. Bu hususta baskılı ve dikkatli oyunu tercih ettik. İleriye dönük bol paslı ve bol ataklı bir oyun sergiledik diye bilirim. Oyuncularımız gerçekten işin ciddiyetini biliyor. Ona göre mücadele ediyorlar. Dediğim gibi baskılı ve dikkatli oyun sergiledik ve ilk maçta galibiyet alarak Play-Off gruplarında büyük avantaj elde ettik” dedi.

Rakibimizi Tanıyoruz Ona Göre Oynayacağız

Kura sonucu yeni rakip Kayseri Gençler Birliği ile oynanacak maçı değerlendiren Yatkın, “Lig boyunca 2 maç yaptığımız ve ikisinde de galip geldiğimiz bir takım olmasıyla tanıyoruz. Aynı zamanda da tanıdığımız bir rakiple karşılaşacağımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Rakibimizin nasıl bir oyun sergilediğini ve maça nasıl tutunduğunu biliyoruz. Fakat yine de rakibimizi hafife almadan başarıya yani galibiyete odaklı olacağız. Bu maçta da başaralı olacağımızı düşünüyorum. Çünkü unutmadığımız bir takım inşallah Aksaray’a en güzel haberlerle hatta şampiyonlukla döneceğiz” diye konuştu. Haber: Yavuz Akkan

banner487

banner487


Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X