Yabancı Uyruklu Hırsızlar Polisinden Kaçamadı

Nevşehir'de bir kuyumcudan tırnakçılık yöntemi ile hırsızlık yaparak, 5 bin lira değerinde 6 gümüş yüzük çalan zanlılar polis ekiplerince yakalandı. Nevşehir’in Ürgüp ilçesine Ali R. K.'ın işletmesine gelen yabancı uyruklu vatandaşlar A. P. (47), G.O. (34), V.G.A. (40), M.U. ile P.L.Z. (40) vitrindeki yüzükleri denemek istediler. İş yeri sahibini oyalayarak "tırnakçılık" yöntemiyle 5 bin lira değerindeki 6 gümüş yüzüğü çalan zanlılar, alışveriş yapmadan kuyumcudan ayrıldı.

Yabancı Uyruklu Hırsızlar Polisinden Kaçamadı

 Bir süre sonra yüzüklerin olmadığını fark eden iş yeri sahibinin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Görüntülerde şahısların 34 plakalı otomobil ile şahısların Aksaray iline gittiğini tespit etti. Ürgüp ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri durumu Aksaray Asayiş şube ekiplerine bildirdi.Aksaray Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri MOBESE kameralarından 34 plakalı aracın en son Taşpazar Mahallesinde görüldüğünü tespit edip 2' si kadın 4 şüpheliyi Taşpazar Mahallesinde kaldıkları bir otelde yakaladı. Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar daha sonra emniyete götürüldü. Şahıslarını üstünde yapılan aramada iş yerinden çaldığı tespit edilen 6 adet gümüş yüzük ele geçirildi.Şahıslar yüzükler ile birlikte Ürgüp ilçe Emniyet Müdürlüğü teslim edildi.

Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon