Uşak Son Dakika’da Kurtuldu

Bayanlar Hentbol Süper Ligi temsilcimiz Aksaray Belediye Spor geçtiğimiz Pazar günü rakibi Genç Uşak Spor’u Dağılgan Spor Salonu’nda konuk etti.

Uşak Son Dakika’da Kurtuldu

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nin ilk devresinin son müsabakasında temsilcimiz Aksaray Belediye Spor rakibi Genç Uşak Spor ile Dağılgan Spor Salonu’nda karşılaştı. Müsabakaya rakibin baskısı ile başlayan temsilcimiz dakika 5’den sonra hücum etkili oyunu ile göz doldurdu.

Rakibine karşı baskılı oyun sergileyen temsilcimiz Aksaray Belediye Spor rakip alanda Genç Uşak Spor’a zor anlar yaşattı. Yaptığı ataklar ile rakibi Genç Uşak Spor’a şans tanımayan temsilcimiz Aksaray Belediye Spor müsabaka da üstünlüğünü korudu. İlk yarıda oldukça baskılı oynayan temsilcimiz 13-11’lik skorla ilk yarıyı üstün bitirdi. İkinci yarıya temsilcimiz Aksaray Belediye Spor daha etkili başlasa da rakip Genç Uşak Spor sürekli beraberliği yakaladı. Son dakikalar da ise beraberliği bozan temsilcimiz Aksaray Belediye Spor oldu. 24-23 öne geçen temsilcimiz Aksaray Belediye Spor hakemin 7 metre kararı ile şans kazanan Genç Uşak Spor ile son dakikada berabere kaldı. Müsabaka 24-24’lük skorla berabere bitti.

Tehdit Eden Hocanın Hazin Sonu

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nin ilk devresinin son müsabakasında konuğumuz olan Genç Uşak Spor’un teknik direktörü Mustafa Yalım’ın Ankara Polatlı’da oyuncularımızı tehdit ettiği iddia edilmişti. Tehdit iddialarına tepki gösteren taraftarlar ise rakip teknik direktöre müsabaka boyunca tepkili davrandılar. Müsabaka sonunda beraberliğe sevinen rakip teknik direktör Mustafa Yalım taraftar grubuna karşı tahrik edici hareketlerde bulundu. Tepkisini arttıran taraftarlar ise salon içerisinde yanıcı madde yakarak rakip Genç Uşak Spor’a saldırdı. Haber: Yavuz Akkan

banner487

banner487