“Şehrimin Ve Liderimin Emrindeyim”

27. Dönem Erken Genel Seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adayı olan Hasan Dağ, yaptığı her ziyarette milletvekili adayı olmuş gibi yoğun çalışıyor.Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti'nin en genç ve dinamik Milletvekili Aday Adayı Hasan Dağ Yaptığı ziyaretler ve vatandaş görüşmelerinde vatandaşlar ile birebir hasbıhal ederek Milletvekili Aday Adayı Hasan Dağ, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak tek tek vatandaşları bu seçimin ne kadar önemli olduğu konusunda bilgilendiriyor.

“Şehrimin Ve Liderimin Emrindeyim”

75 aday adayı bulunan Aksaray AK Parti’de dikkatleri üzerine çeken ve çalışma performansı ile kitleleri kendisine hayran bırakan Hasan Dağ, “Bütün gücümle, listede olayım – olmayayım, 24 Haziran seçimleri öncesi vatandaşımızı bilgilendirmek bir yurttaşlık görevidir" dedi.

Dağ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısında kurulan ittifakı değerlendirerek "Sayın Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesini engellemek adına içte ve dışta birçok oyunun oynandığını biliyoruz. Normalde asla yan yana gelmeyecek isimler bir araya geliyor, seçim ittifakına karşı olanlar ittifak kuruyor. Dış güçlerde döviz kurlarında oynamalar yaparak seçim sürecini maniple etmeye çaba harcıyor ama Türkiye ekonomisi asla o kırılgan günlerinde değil. Güçlü ekonomimiz ve her türlü oyunu bozacak ekonomi kadrolarımızla bu oyunlarını bozmasını bileceğiz. Zaten milletimizde oynanan oyunların farkında ve asla buna izin vermeyecekler. Bizler de zaten milletimize oynanan oyunları dönen dolapları anlatıyoruz. Ne yaparlarsa yapsınlar millet Sayın Cumhurbaşkanımızın, Reislerinin yanındadır ve hep öyle kalacaktır" dedi.

Haber: Harun Atalay

banner487

banner487