Sanatçılardan En Anlamlı Konser

Aksaraylı sanatçıların sazları, Kanser hastası meslektaşları Doğan Karakülah için çalacak

Sanatçılardan En Anlamlı Konser

 Aksaraylı sanatçılar, hasta olan arkadaşlarına maddi ve manevi destek sağlamak amacıyla “Aksaray Türküleri” adı altında konser düzenliyorlar.

TRT Sanatçısı Ali Şimşek, TRT Sanatçısı Hasan Genç, Ali Kemal Şirin, Menderes Elçin, Tamer Cambaz, Levent Öten,  İbrahim Karacan, Arif Delen, Zafer Çelen, Şirin Alp, İsmail Ok, Nurettin Çalışkan, Ali Dokuyucu, Metin Elçin, Abdurrahman  Eroğlu, Derviş Ozan, Fahrettin Karaardıç, Mustafa Beder ile İl Kültür ve Turizm Mustafa Doğan 3 yıldır Akciğer Kanseri tedavisi gören sanatçı arkadaşları Doğan Karakülah’a destek vermek için bir araya geldi.

Sanatçılar adına söz alan TRT Sanatçısı Ali Şimşek , “Aksaray’ımızda yıllardır kültürel anlamda hizmet veren sanatçı arkadaşımız Doğan Karakülah 3 yıldır kanser hastalığı tedavisi görmektedir.

Bilindiği üzere Doğan arkadaşımız Aksaray’ın tanıtımına türküleriyle katkı sağlamıştır. “Aksaray Türküleri” adı altında çıkan İnce Çayır ve Konma Bülbül adlı iki derlemesi TRT repertuvarına girmiştir. Bizler sanatçı arkadaşımıza maddi ve manevi destek vermek ve aynı zamanda malulen emekli olmasını sağlamak amacıyla 11 Kasım Pazar Günü Aksaray Kültür Merkezinde akşam saat 19.30 da Doğan Karakülah onuruna “Aksaray Türküler” adı altında büyük bir konser düzenliyoruz.

Bizler Aksaraylı sanatçılar olarak sadece arkadaşlarımıza karşı değil toplumda ihtiyacı olan herkese karşı her türlü yardımlaşma ve dayanışmayı kendimize görev edindik. Bu anlayışla Aksaraylı halkımızın da arkadaşımız Doğan Karakülah için Pazar günü düzenleyeceğimiz konsere katılmalarını ve destek vermelerini bekliyoruz” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon