Partilerden Vali Mantı’ya Hoşgeldin Ziyareti

Bingöl Valisi iken son kararname ile Aksaray Valiliği görevine atanan Vali Ali Mantı görevine başlamasıyla birlikte hoş geldin ziyaretleri de devam ediyor. AK Parti ve CHP Aksaray İl Yönetimleri Vali Mantı’yı ziyaret ederek hoş geldin dedi.

Partilerden Vali Mantı’ya Hoşgeldin Ziyareti

 Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Hüseyin Altınsoy beraberinde Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ile birlikte Vali Ali Mantı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vali Ali Mantı, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve beraberindeki heyeti Valilik makamında ağırlayarak bir süre sohbet etti. Vali Ali Mantı, yeni görevinde başarılar dileyen Adalet ve Kalkınma Partisi yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetimi Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ramazan Koçak beraberinde Merkez İlçe Başkanı Nazife Küçük, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Can Koyuncu, Ahmet Tura ve Hüsamettin Çelik ile birlikte Vali Ali Mantı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Ali Mantı, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ramazan Koçak ve beraberindeki heyeti Valilik Makamında ağırlayarak bir süre sohbet etti. Vali Ali Mantı, yeni görevinde başarılar dileyen Cumhuriyet Halk Partisi Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Valilik Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon