Önce Kovaladı Sonra İnfaz Etti

Konya-Aksaray karayolunda, yasak aşk yaşadıkları iddia edilen bir çift, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce Konya’dan Aksaray’a kadar takip edildikten sonra kurşunlanarak öldürüldü.

Önce Kovaladı Sonra İnfaz Etti

Olay, Konya-Aksaray karayolunda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, akşam saat 20.30’da Konya’dan Aksaray yönünde ilerleyen Tuncer K.(27) idaresindeki otomobil, peşine takılan ve sürücüsü henüz tespit edilemeyen  bir otomobil tarafından takip edildi. Yasak aşk yaşadıkları iddia edilen Tuncer K. ve Mediha A. (30) kendilerini takip eden kişi veya kişilerce yol boyunca kurşunlandı. Takip sonunda kaza yapan otomobilin yanına gelen saldırgan ya da saldırganlar yakın mesafeden Tuncer K’yı göğsünden, yanında bulunan Mediha A’yı ise başından vurarak infaz etti. 

 

Haber verilmesi üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri maktullerin yaşamını yitirdiğini tespit etti. Jandarma ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, nöbetçi savcı olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Cesetler incelemenin ardından Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

 

Öteyandan vurularak öldürülen Tuncer K’nin, kaza yaptığı otomobille yolda ilerlerken sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı ve videoyu Mediha A’nın çektiği öğrenildi. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487