“Milliyetçi- Ülkücüler Vatanın Teminatı Ve Sigortasıdır”

24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin Aksaray'da ve Türkiye'de tarihin en fazla oyunu alarak rekor düzeyde Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil edeceğini belirten MHP Aksaray milletvekili adayları Ramazan Kaşlı, Sefer Alkan, Aysun Hızlı Okur ve Fatih Önemli, "Bu millet bu ülkenin teminatının ve sigortasının Milliyetçi ülkücüler olduğunu gördü" dediler.

“Milliyetçi- Ülkücüler Vatanın Teminatı Ve Sigortasıdır”

 Dimdik Ayakta Durmaya Devam Edeceğiz

15 Temmuz sonrasında milliyetçi ülkücülerin vatanın bekası için dimdik ayakta durduğunu söyleyen adaylar "Vatana sevdasını nasıl sergiledi ise 24 Haziran'da da Milliyetçi Hareket partisine bu millet desteğini sandıkta vereceği oylarla gösterecektir. Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti ile birlikte   Cumhur İttifakı'nın kurdu. Bu ittifak kolay kurulmadı. 15 Temmuz'da Reisle birlikte Lider Devlet Bahçeli ve MHP nasıl dik durduysa, 24 Hazirandan sonrada Reis ve MHP birlikte 'önce vatan' diyeceklerdir.

Kimse merak etmesin, endişe duymasın, Birilerinin fitne yayarak, Recep Tayyip Erdoğan'ı yalnız kalır diyenlere cevabımız, Milliyetçi-Ülkücüler vatanın teminatı ve sigortasıdır. Asla ucuz siyaset ve hamaset yapmaz önceliğimiz önce ülkemiz ve milletimizdir. Lider ülke Türkiye olma yolunda Cumhurbaşkanlığı Yeni Hükümet Sisteminin 24 Haziran sonrası oturması ve başarılı olması için oylarımızı Cumhur Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, milletvekilliğinde ise mutlaka ama mutlaka Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'ye vereceklerine inanıyoruz" dedi.

Selime'de MHP Coşkusu

Güzelyurt ilçesine bağlı MHP'li Selime Beldesinde teravih namazını Yeni Cami'ide kılan, sonrasında kahvehane ve bakkal işleten esnaf ve vatandaşlarımızla buluşan MHP milletvekili adayları Ramazan Kaşlı, Sefer Alkan ve Fatih Önemli, "Bizleri güler yüzle ayakta karşılayan gönüldaşlarımızla çay içip sohbet ederek sıkıntılarını dinledik. Allah'ın izniyle Aksaray'ımızda girilmedik kapı, sıkılmadık el, gitmedik kasaba ve köy bırakmayacağız. 24 Haziran'a kadar Aksaray'ın öz evladı MHP adayları milletimizin yanında olmaya devam edecektir. Sefer Bizden Zafer Allah'tan" diyerek Selime kasabasındaki programdan ayrıldılar. Haber Merkezi

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon