Mhp İl Başkanı Kaşlı Gündemi Değerlendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Ramazan Kaşlı’nın gündemi yazılı bir basın açıklamasıyla değerlendirdi.

Mhp İl Başkanı Kaşlı Gündemi Değerlendirdi

 Milliyetçi Hareket Partisi’nin son dönemde en çok gündeme gelen siyasi parti olduğunu ve yüzde 12’lik oy oranıyla yüzde 100’ün yönetileceği sistemin mimarı olduğunu ifade eden Kaşlı “Önce ülkem diyen Milliyetçi-Ülkücü hareket son 2 yılda ülkemizde en çok konuşulan siyasi parti olmuştur. 94 siyasi parti bulunan Türkiye’de siyasetin gündemini belirlemek, geleceğini şekillendirmek 12 oy oranıyla, 100’ün yönetileceği sistemin mimarı konumuna gelmiştir.

Bütün basın yayın organlarında, sosyal medyada, TV ekranlarında, tartışmalarda ve haber bültenlerinin ilk sıralarında hep MHP var. TBMM’de en az 11.9, en fazla 17.9 oy oranıyla temsil edilmiş partimizin son Cumhurbaşkanlığı seçiminde çıkardığı adayı beğenmeyen veya oy vermeyenler, Devlet Bahçeli varken oy vermem diyenler, MHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı çıkarmayışına en çok bozulanlardır” dedi.

“Ana Muhalefetin Ayarı Bozuldu”

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin oyunları bozan lider olduğunu ifade eden Kaşlı “Oyunları bozan bilge liderimiz bu hamlesiyle seçimleri ilk turda sonuçlandıracaktır. Partimizin aday çıkarmasının seçimleri 2’nci tura bırakacağını bilen bütün şer odaklarının oyunlarıyla birlikte ana muhalefetin de ayarını bozmuştur. Yaramaz çocukları ağzını bozmuş salyalar akıtırken, siyasi hayatları MHP düşmanlığıyla geçmiş Fikri Sağlar’lar eskimiş köhnemiş fikirleriyle ülkemize hiç bir şey kazandırmamış, sadece kendileri kazanmıştır. ABD, CİA beslemesi darbeci generalleri cezaevinde ziyaret için Adalet Bakanlığı’ndan izin istemişler, Selahattin Demirtaş’ı cezaevinde ziyaret etmişler, darbe yapmak amacıyla silah kullandığı kamera kayıtlarda sabit olan albayın 70 yaşındaki babasının babalık duygularını siyasete alet etmişlerdir. Açlık grevi yapan FETÖ’cülere sahip çıkan CHP ‘FETÖ silahlı terör örgütüdür, PKK bölücü ayrılıkçı bir terör örgütüdür, Apo bebek katilidir, FETÖ Ömer Halisdemir’in, Önder Güzel’in katilidir’ diyemeyen CHP Atatürk’ün kurduğu CHP’nin çizgisinden çıkmış iktidar hırsına kapılmış mevcut yöneticileri 6 oklarındaki milliyetçiliği unutmuşlardır. MHP’nin ilk defa ciddi bir parti olduğunu söyleyen Tez-Can’lı Bülent’ler rahat olsunlar, MHP Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sigortası olmaya ‘’Ciddi Olarak’’ ilelebet devam edecektir” ifadelerine yer verdi. Türkiye Cumhuriyeti Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mevcut duruşunu devam ettirerek tekrar aday olması sonrası vatandaşların Milliyetçi- Ülkücü harekete hakkını vereceğini dile getiren Kaşlı “Türk halkının 52, Aksaraylı hemşerilerimizin 75’İ oy vererek seçtiği Sayın Cumhurbaşkanımızın mevcut  duruşunu devam ettirmesi ve tekrar aday olması halinde destek olacağımızı ve milletimizin de Milliyetçi-Ülkücü Harekete hakkını vereceğine, TBMM’de tarihinin en yüksek oy oranıyla temsil edileceğine olan inancımız da milletimize güvenimiz de tamdır. Göreve geldiğimizdeki ilk beyanımızda, önce Aksaray’ımıza, sonra Liderimize, Genel Merkezimize ve kendimize yakışan bir siyasi duruş sergileyeceğimizi, ödevimizin milli vicdanı harekete geçirmek, görevimizin Milliyetçi Hareketi iktidar getirmek olduğunu söylemiştik. Aksaray Teşkilatı olarak tek yürek, tek bilek ve tek yumruk olarak Liderimizin izinde ve emrinde dim dik yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

 

banner487

banner487