Merkez İlçe Teşkilatı Şehri Karış Karış Dolaşıyor

AK Parti Aksaray Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve yönetimi, belde ve köy ziyaretlerine ağırlık vererek çalmadık kapı girmedik mesken bırakmıyor.

Merkez İlçe Teşkilatı Şehri Karış Karış Dolaşıyor

 AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı bir taraftan kurum ve kuruluşları geziyor, diğer taraftan da mahalle ve esnaf ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların gönlünü fethediyor. Sadece seçim zamanı değil, her zaman vatandaşın yanında olduklarını yaptıkları çalışmalarla ortaya koyan AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı vatandaşın sorunlarını dinliyor. Topakkaya ve Yenikent beldesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Aktürk, yönetim kurulu üyeleri vatandaşlarla tek tek tokalaşarak taleplerini dinledi. AK Parti Genel Merkezin talimatları doğrultusunda vatandaşlarla bir araya gelerek yerel seçimler üzerine istişarelerde bulunan Başkan Aktürk, vatandaşların istek ve önerilerini not aldı. Aktürk; “İnşallah partimizin bundan sonraki önemli hedeflerine ulaşma yolunda yine omuz omuza mücadele edip, 31 Mart’ta yapacağımız önemli seçimi de başarıyla ve zaferle taçlandıracağız” ifadelerini kullandı.

“Gönüllere Dokunuyoruz”

Başkan Aktürk; “İlçe Yönetimimizle birlikte vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. İlk günkü heyecan devam ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Toplumun her kesiminden vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz ve çözüm noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Bizler bu partinin gönültaşları ve neferleri olarak yağmur çamur demeden çalışmaktayız.

Yaptığımız ziyaretler sırasında görüyoruz ki vatandaşlar samimiyet bekliyor, ilgi bekliyor, sorunlarının dinlenilmesini istiyor. Bizde Merkez İlçe Teşkilatı olarak vatandaşımızın gönlüne dokunuyoruz, sofralarındaki ekmeği paylaşıyoruz ve dertlerine derman olmaya çalışıyoruz.  Bizim amacımız vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşamalarını sağlamak ve refahlarını arttırmaya çalışmaktır. Bundan sonraki süreçte de parti olarak çalışmalarımız hızla devam edecek. Başta bu davaya gönül veren teşkilat arkadaşlarıma bu kutsal yolda sarf ettikleri emek için teşekkür ediyorum” dedi. AK Parti Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon