Kutlu Yolda Milletimizle Birlikte Devam Edeceğiz

AK Parti’nin milletiyle birlikte yola çıktığını, bugüne kadar karşılaştığı tüm engelleri milletiyle beraber aştığını dile getiren AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, bugün de yarın da her ne yapılacaksa milletle birlikte yapılacağını vurguladı.

Kutlu Yolda Milletimizle Birlikte Devam Edeceğiz

 Milletin gönlü fethedilmeden hedeflere ulaşılamayacağına dikkat çeken Başkan Altınsoy, “Bu mesele sadece bir seçim meselesi değildir. Bu mesele, devlet ve millet olarak beka meselesidir, çocuklarımızın geleceği meselesidir, 2023 hedeflerimiz, 2053 ve 2071 vizyonlarımız meselesidir. AK Parti’nin bir mensubu olarak böylesine büyük bir davanın sorumluluğunu üstlendiğimizin bilinciyle hareket ediyoruz" diye konuştu.

"Kaderimiz Bir"

AK Parti'nin hiçbir zaman “ben” diyenlerin partisi olmadığını, bundan sonra da olmayacağını belirten Altınsoy, “Çünkü bizim kitabımızda ben yoktur, biz vardır. ‘Ete kemiğe büründü, Yunus diye göründü.’ Mesele budur. Biz AK Parti’nin kaderiyle ülkemizin kaderini aynı görüyoruz. Onun için ülkemize sahip çıkacağız. Onun için ‘tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ diyeceğiz” ifadelerini kullandı.

"Mücadelemiz Türkiye İçin"

AK Parti olarak ülkeyi büyütmenin, güçlendirmenin ve ileriye taşımanın mücadelesini verdiklerini vurgulayan Altınsoy, “AK Parti olarak 17 yıldır bu şekilde yol yürüdük. Milletimizin gönlünde bu şekilde yer edindik. Allah’ın izniyle bundan sonra da yolumuzdan dönmeyeceğiz. Bu kutlu yolda durmadan azimle, kararlılıkla milletimizle yolumuza devam edeceğiz” dedi. AK Parti Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon