Kpss’nin Saati Değişti

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Kurumu, Aksaray’da binlerce kişinin heyecanla beklediği KPSS Ortaöğretim sınav saatini değiştirdi.

Kpss’nin Saati Değişti

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Kurumu (ÖSYM), 20 Kasım 2016 tarihinde uygulanacak olan KPSS Ortaöğretim oturumunun başlama saatinin 10.00 olarak değiştirildiğini duyurdu. ÖSYM’den yapılan açıklamada; “20 Kasım 2016 tarihinde yapılacak KPSS Ortaöğretim oturumunun 09.30 olarak belirlenen başlama saatinin, 10.00 olarak değiştirilmesine karar verildi” denildi.

KPSS 2016 Önlisans Giriş Yerleri

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi, 6 Ekim 2016 tarihinde Kamu Personeli Seçme Sınavı Ön Lisans: Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi başlığı ile yayımladığı duyurusu ile adaylara sınav giriş belgelerinin erişimini açtı. 16 Ekim 2016 tarihinde ÖSYM tarafından yapılacak olan KPSS adaylarının sınavlara hangi salon, bina, sınıf ve sırada gireceği belirlenmiş olup, başarılı bir şekilde tamamlandığı belirtildi. 16 Ekim’de KPSS önlisans sınavına girecek olan adaylar ÖSYM’nin resmi web sayfasından TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sınav giriş belgelerine ulaşabilecekleri açıklandı.

Haber: Ziya Koçak

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon