Kadın Personele 8 Mart Sürprizi

Başkan, Bayan Personellerini Unutmadı

Kadın Personele 8 Mart Sürprizi

 Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle belediye bünyesinde çalışan kadın personellere çiçek vererek, günlerini kutladı.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, eşi Hasibe Yazgı ile birlikte Belediyenin servis birimlerini tek tek ziyaret ederek, çalışan tüm kadın personellere çiçek verdi ve “Kadınlar gününüz kutlu olsun” dedi.

Başkan Yazgı, belediye servislerinde o esnada işlem yaptıran hanımlara ve kız çocuklarına da çiçek verip onların da gününü kutladı. Kadınların toplumda her zaman saygın bir yerde olduğunu hatırlatan Başkan Yazgı, “Bir toplumu ayakta tutan aile, aileyi ayakta tutan da kadınlardır. Yani kadın demek toplumun ve ailenin temel direği demektir.

Unutulmamalıdır ki, kadının olmadığı yerde insan da yoktur. Dinimiz, geleneğimiz, örf ve adetlerimizde kadınlara her zaman öncelik tanınmıştır. Biz de hizmetlerimizde kadınlarımıza her türlü ayrıcalığı tanımaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Belediyede çalışan kadın personeller ise Başkan Yazgı’nın her yıl olduğu gibi bu yılda kendilerini unutmayarak Kadınlar Gününü kutladığını ifade ettiler. Bayan personeller, bu güzel ve anlamlı ziyaretlerinden dolayı Başkan Haluk Şahin Yazgı ve eşi Hasibe Yazgı’ya teşekkür ettiler. Haber Merkezi

banner487

banner487