İyi Parti’nden 10 Ocak Gazeteciler Gününde Gazetemize Ziyaret

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Şevki Koçak ve teşkilatı 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemize ziyaret bulunarak, Gazeteciler Günümüzü kutladı.

İyi Parti’nden 10 Ocak Gazeteciler Gününde Gazetemize Ziyaret

 İYİ Partisi Merkez İlçe Başkanı Şevki Koçak, İl ve ilçe başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri gazetemiz imtiyaz sahibi Harun Atalay’ı ziyaret ederek gazetenin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Koçak, “Halkımızı bilgilendirmede önemli görev ve sorumluluk sahibi olan gazeteciler kamu görevini yapan saygın kişilersiniz. Göreviniz zor ve meşakkatli bir görev gününüzde sizlerin arasında olmak bizler için gurur vesilesidir. Gece gündüz demeden görev yapan basın mensupları yaptıkları işin zorluklarına rağmen yorulmak nedir bilmeden çalışıyorsunuz ve toplumun bilgilenmesinde büyük rol oynuyorsunuz. Yönetim kurulu üyelerimizle böyle anlamlı bir günde bizzat ziyarette bulunmak istedik. Siz çalışan gazetecilerin böylesine anlamlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyoruz” dedi. Anadolu Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Harun Atalay ise bu nazik ve bir o kadar da anlamlı ziyaretlerinden dolayı Başkan Koçak ve yönetimine teşekkür etti. Bizlerde Anadolu Ekspres Gazetesi ailesi ve ekibi olarak ayrıca bu nazik ziyaretten dolayı kendilerine ve teşkilatına teşekkür ediyoruz. Haber: Ziya Koçak

banner487

banner487