İnananlar Asla Kaybetmez

Bölgesel Amatör Ligi temsilcimiz Aksaray Belediye Spor hafta sonu Pazar günü 1-0’lık skorla bay haftası öncesi Nevşehir Spor GK karşısında galip oldu.

İnananlar Asla Kaybetmez

Bölgesel Amatör Ligi temsilcimiz Aksaray Belediye Spor geçtiğimiz Pazar günü Dağılgan Stadı’nda rakibi Nevşehir Spor GK’yı ağırladı. Saat 15.00’da başlayan müsabakaya Mehmet Akif Önal, Mücahit Ak, Eren Turan, İbrahim Konuksever, Ümit Kale, Harun Akyel, Enes Soy, Uğur Yalçın, Muhammed Özdemir, Yasin Yeşilyurt ve Rıza Burak Kahrıman ilk 11’i ile çıkan temsilcimiz Aksaray Belediye Spor hırslı ve kazanmak için son şansı olan rakibi Nevşehir Spor GK karşısında etkili bir oyunla oynadı. Müsabaka öncesi kol kola girerek “İnananlar Asla Kaybetmez” diyen futbolcularımız bir birine kenetlendiler. Müsabakanın başlama vuruşundan itibaren etkili oyununu sürdüren temsilcimiz Aksaray Belediye Spor ilk dakikalar da rakip takımın yarı sahasını fethetti.

Dakikalar 14’ü gösterdiğinde Nevşehir Spor GK takımının ceza sahası alanı içerisinde etkili paslara ortak olan temsilcimiz Mücahit Ak’ın paslaşmaya geriden gelip şut vurması ile gol buldu. 14’üncü dakika da gelen golle pozitif olan moralini daha üst seviyeye taşıyan temsilcimiz ilk yarıda skoru korudu. İkinci yarıya daha etkili bir oyun ile başlayan temsilcimiz Aksaray Belediye Spor art arda yaptığı ataklar ile 2’inci gol şansını bir türlü yakalayamadı.

Bay haftası öncesi namağlup ilerleyen temsilcimiz Aksaray Belediye Spor 90 dakikanın sonunda taraftarının yüzünü güldürerek bay haftası öncesi puanını 10 yaptı. Müsabaka sonunda gol sevincini stat dışında taraftarla yaşayan Mücahit Ak “İnananlar asla kaybetmez diyerek müsabakaya çıktık. Arkadaşlarıma ve taraftara çok güvendim. Taraftarımızın desteği ve arkadaşlarımın azmini kutluyorum. İnşallah bay haftasından sonra da namağlup ilerleyeceğiz.

Sahada ki golümüzü ise haksız sebepten ufak bir tartışma sonucu kırmızı kart yiyen kardeşimiz Ümit Kale’ye armağan ediyorum” dedi. Haber: Yavuz Akkan

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı