İç Transfer Çalışmaları Başladı

Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi temsilcimiz Aksaray Belediyespor Başkanı Emin Eroğlu, 2018-2019 Sezonu öncesi iç transfer çalışmalarının startını verdi.

İç Transfer Çalışmaları Başladı

 Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi 2018-2019 Sezonuna kararlı hazırlanan temsilcimiz Aksaray Belediyespor’da Başkan Eroğlu’nun talimatlarıyla hafta sonu itibariyle iç transfer görüşmeleri başladı. Başkan Eroğlu yönetiminde başlayan iç transfer çalışmalarında ilk olarak Teknik Direktör Ufuk Uysal ile görüşme yapıldı. Teknik direktör Uysal’ın raporları doğrultusunda devam eden çalışmalar kapsamında, dış transfer çalışmaları için de görüşme yapıldı. Geçtiğimiz hafta içerisinde Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile ikili görüşme gerçekleştiren Başkan Eroğlu, şampiyonluğu büyük ölçüde hedeflediklerini belirtmişti. Çalışmaların başlamasıyla birlikte şampiyonluk kadrosu kurulacağını da duyurdu. Yeni sezona şampiyonluk parolası ile girmek isteyen Başkan Yazgı ve Başkan Eroğlu iskelet kadroyu koruyarak işe başladı.

İç Transfer Hemen Hemen Bitti

Başkan Emin Eroğlu tarafından kurulan yeni yönetimin görüş alışverişleri ile çıkılan yolda iç transferler hemen hemen bitti. İç transfer görüşmelerinin hemen hemen bittiği hafta sonunda yeni yönetim kurulu raporlarını tuttu. Futbolcularla bir araya gelen yönetim kurulu sonucun yapılacak olan basın toplantısı ile spor kamuoyuna duyurulacağını belirtti. Resmi basın toplantısının ardından yönetim kurulunu ve iç transferlerde anlaşmaya gidilen futbolcularını ve teknik heyeti açıklayacaklar. İç transfer çalışmalarında Teknik Direktör Ufuk Uysal’da hazır bulunacak.

BAL’ın Kralı Doğan’la Görüşme Yapıldı

Hafta sonu Aksaray’a gelen Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi gol kralı Hakan Doğan, Başkan Eroğlu ve yönetim kurulu ile saatlerce görüşme yaptı. Gece geç saatlere kadar süren görüşmenin ardından gözler Başkan Eroğlu ve Hakan Doğan’ın kararına çevrildi. Başkan Eroğlu şahsi sosyal medya hesabında, “Şehrimize kral yakışır” diyerek paylaşım yapınca umutlar yeşerdi. Hakan Doğan ise, “Başkan ve yönetim kurulu ile görüşmemizi tamamladık. Karşılıklı olarak tekliflerimizi sunduk. İlerleyen süreçte kararımızı basın mensupları aracılığı ile kamuoyuna duyuracağız” diye konuştu. Daha sonra taraftarlarla bir araya gelen Hakan Doğan, Aksarayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaya ve yönetimi ile görüştü. Taraftarlara süreci anlatan Doğan, takım hakkında düşüncelerini taraftarlarla paylaştı.

Burak Emre Kayan İle Görüşme Yapılacak

Aksaray doğumlu olan ve Aksaray’ın yetiştirdiği sporculardan olan Burak Emre Kayan için de yeşil ışık yandı. Başkan Eroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri gittiği her takımda sezon sonu şampiyonluk yaşayan Burak Emre Kayan ile görüşme yapılacağını duyurdu. Spor basını tarafından Aksaray Belediyespor’a yakın görüldüğü söylenen Burak Emre Kayan’ın görüşmesinin olumlu geçeceği düşünülüyor. Kulüp Başkanlığına Emin Eroğlu’nun getirilmesiyle birlikte Aksaray’ın yetiştirdiği ve dışarıda oynayan futbolcuların geri getirileceği belirtildi. Bu şansın Yönetim Kurulu Üyelerince tanınması bekleniyor.

Yönetim Ufuk Hocayla Devam Etme Kararı Aldı

Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi temsilcimiz Aksaray Belediyespor’da henüz teknik heyet konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Yönetim kurulu mevcut Teknik Direktör Ufuk Uysal ile bir dönem daha devam edeceğinin sinyallerini verdi. 2 sezon boyunca takımı zirvede tutan Ufuk Uysal ile bir görüşme daha yapılacak.

İşte Takımda Kalması Beklenen Oyuncular;

Takımda kalmasına kesin gözüyle bakılan isimler arasında Teknik Direktör Ufuk Uysal, Kaleci Mehmet Akif Önal, İbrahim Konuksever, Yasin Yeşilyurt, Mehmet Tolunay Gül, Enes Soy, Alaattin Közen, Mustafa Ün, Die Moussa Diko Kone, Cenkay Akdoğan, AbdussametEcik, Ahmet Tarık Düşünceli ve Mehmet İncesu  yer aldı. Haber: Yavuz Akkan

 

banner487

banner487