Hazırlıklar Tamam, Maç Saatini Bekliyoruz

Aksaray Hasandağı Spor Salonu’nda bugün saat 18.00’da oynanacak olan 2019 Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Grup Elemeleri Türkiye-Hollanda maçının hazırlıkları her iki takımda da son buldu.

Hazırlıklar Tamam, Maç Saatini Bekliyoruz

 İlk antrenmanı Türkiye A Milli Hentbol takımımız yaptı. Hasandağı Spor Salonu’nda saat 10.00’da başlayan antrenman yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Isınma hareketleri ve açma-germe ile başlayan antrenmanda millilerimiz tam kadro sahaya çıktı. Açma-germenin ardından depar atma ve kondisyon çalışması yapan millilerimiz tam saha pas çalışması yaptı.

Karşılıklı paslaşma ile kısa bir süre çalışan Türkiye A Milli Hentbol takımımız da kaleciler antrenörleri ile takımdan ayrı çalışmaya devam etti. Kalecilerden ayrı çalışan millilerimiz ise savunma ağırlıklı antrenman yaptı. Antrenman şut çalışması ile kısa bir süre devam etti. Çalışmalar son etapta yapılan açma-germe ile bitti. İkinci antrenmanı Hollanda A Milli Hentbol Takımı yaptı. Hasandağı Spor Salonu’nda saat 11.30’da başlayan antrenman yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Açma-germe çalışması ile başlayan antrenmanda Hollandalı milliler tam kadro sahaya çıktı. İlk etapta kalecilerinden ayrı çalışan Hollandalı milliler depar atma ve kondisyon antrenmanı yaptı. Çalışmalarına kalecilerini de ekleyen Hollandalı milliler kısa süre pas çalışması yaptıktan sonra antrenmanı basına kapattılar. 2019 Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Grup Elemeleri Türkiye-Hollanda maçı bugün saat 18.00’de Hasandağı Spor Salonu’nda oynanacak. Haber: Yavuz Akkan

banner487

banner487