Gönlümüzün Şampiyonu 5-2 Mağlup

Kayseri Talas Gücü Sk -5 Aksaray Belediye Spor-2

Gönlümüzün Şampiyonu 5-2 Mağlup

Kazan Belediye Spor Ligden Düştü

Bölgesel Amatör Lig 26. Hafta Maçlarının oynamasının ardından sona erdi. Lige Şampiyonluk Parolasıyla çıkan Siyah Beyazlı ekibimiz Ligin son haftasında Kayseri deplasmanda Kayseri Talas Gücüyle karşılaştı İlk yarıyı 2-1 Önde kapatan temsilcimiz 2.Yarıda Küme düşmeme mücadelesi veren Kayseri Talas Gücünün gollerine engel olamayarak sahadan 5-2 Mağlup olurken. Temsilcimiz Ligi 2. Sırada 54 Puan ile ligi kapattı.

Kayseri Talas Gücü bu sonuçla Ligde kaldı.

  Bölgesel Amatör lig de 26.hafta maçları ile tamamlandı.  Ligin son haftasında Aksaray Belediyespor son haftada deplasman ‘da Kayseri Talasgücü spor ile karşılaştı. Takımımız karşılamanın ilk yarısı izni İsmail Demir ve Muhammed Özdemir in attığı gollerle 2-1 önde tamamladı. Karşılaşmanın ikinci yarısında ligde kalma mücadelesi veren Talasgücü Belediyespor ligde kalma adına rakibi Kazan BELEDİYESPOR un sahasında Kırşehir spor karşısında 2-0 mağlup olduğu haberini alınca maça asıldı ve sahadan 5-2 galip ayrıldı.  Bu skorla Aksaray Belediyespor ligi 54 puanla tamamlarken Talasgücü takımı puanını 22 yaptı ve ligde kalmayı başardı.  21 puanda kalan KAZAN BELEDİYESPOR Bal ligine veda etti 

     Kazan Belediye Spor Bal Ligine Veda Etti

  Bilindiğini üzere Kazan Belediyespor iki hafta önce Aksaray da Aksaray Belediyespor ile karşılaşmış maçtan  1-1lik skorla ayrılan Kazan Belediye Sporlu futbolcular Aksaray Belediye Spor futbolcularına ve taraftarına çirkin hareketlerde bulunmuşlardı. Aksaray Belediyesi Talas Spor karşılaşmasının ardından Ligden düşen Kazan Belediye spor takımı yapmış olduğu çirkin hareketlerinde karşılığını Bal liginden düşerek bulmuş oldular.

Haber Harun Atalay Yavuz Akkan 

banner487

banner487