Firmalar Bilet Uyarısında Bulundu

15 Haziran’da başlayacak olan Bayram tatilini fırsat bilerek memleketlerine gitmek ya da tatilini sorunsuz geçirmek isteyen vatandaşlar biletlerini günler​ ​öncesinden aldı. Otobüs firması yetkilileri vatandaşlara, “Biletlerinizi erken alın” dedi.

Firmalar Bilet Uyarısında Bulundu

 11 ​a​yın Sultanı Ramazan ayının sonuna gelindi ve Bayram, 15 Haziran​'​da başlayacak. Çarşı pazarda hareketlilik yaşanırken, en çok yoğunluk Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yaşanıyor. Önümüzdeki günlerden itibaren yoğunluğun daha da artacağına işaret eden seyahat firması yetkilileri, gerektiğinden ek seferler düzenleyerek kimseyi mağdur etmemeye çalışacaklarını dile getirdi.

Bileti Arefe Gününe Bırakmayın

Bilet satışlarında yaşanan hareketlilik, firmaları harekete geçirdi. Firma yetkilileri yolculara uyarılarda bulunarak, “Firmalardaki boş koltuklar, her geçen gün azalıyor. Tatil keyfi yaşamak ve memleketine gitmek isteyenler aceleci olmalı. Yolcular, bu günleri fırsat bilip, boş kalan koltuk biletlerini alsınlar. Yolcular, biletleri İnternet üzerinden, firma şubelerinden ve gardan alıyor. İnternet, bileti almaya imkanı olmayanlar için çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Online satışlarda da ciddi bir artış var. Bunu yapmak için ekstra bir maliyet ödemesi gerekmiyor. Okulların kapanması satışları daha fazla artırdı. Yollarda yığılma var. Kimse biletini Arefe gününe bırakmasın” dedi.

Yaşanılan Yoğunluk, Biletlere Yansımadı

Ramazan Bayramı öncesi vatandaşlar en çok bilet fiyatlarında yaşanacak artışı merak ediyordu. Bu yıl bayram öncesi otobüs bilet fiyatlarında ciddi bir artış olmadı. Vatandaş, bayram öncesi verdiği ücretle bayramda da rahatlıkla yolculuk yapabilecek. Ülkenin 81 iline ait pek çok firmanın Aksaray’a otobüs seferleri bulunuyor. Özel Haber: Ziya Koçak

 

banner487

banner487


Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X