Eroğlu, Aksaray Belediye Başkan Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

“DAHA GÜZEL, DAHA YAŞANABİLİR BİR AKSARAY İÇİN HEP BİRLİKTE EMEK HARCAYALIM DİYORUM”

Eroğlu, Aksaray Belediye Başkan Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

 AK Parti’de 2019 Mart Yerel seçimleri öncesi belediye başkan aday adaylığı başvuru sürecinin 5 Kasım-12 Kasım tarihleri arasında alınacağının açıklanmasının ardından dün il, ilçe ve belde belediye başkanlığı aday adaylığı müracaatları hız kazandı. AK Parti’den Aksaray belediye başkan aday adaylığı için AK Parti İl Binası’na gelerek ilk müracaatı yapan isim; 2003 yılından bu yana AK Parti Teşkilatı’nda başkan yardımcılığı, ardından İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeliği yapan Makine Mühendisi Volkan Eroğlu oldu.

Miting Gibi Başvuru

Volkan Eroğlu AK Parti İl Binasına gelerek Aksaray Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatını yaptı. Eroğlu’nu aday adaylığı müracaatında, beraber görev yaptıkları mevcut AK Partili Belediye Meclisi Üyeleri, AK Parti’de çeşitli kollarda görev alan yol arkadaşları ve aile fertleri yalnız bırakmadı. AK Parti Aksaray Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını yapan Volkan Eroğlu’na parti rozetini AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy taktı.

“Aksaraylılar Ne Düşünüyorsa Biz De Aynını Düşünüyoruz”

Eroğlu müracaatının ardından yaptığı açıklamada “2003 yılından bu yana mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Parti’mden; doğduğum, doyduğum, büyük bir haz alarak yaşadığım, arkadaşlığı, cefayı, vefayı tanıdığım bu  şehre hizmet edebilmek amacıyla 2019 Mart ayında yapılacak seçimlerde saygı değer Aksaray kamuoyunun huzurunda Aksaray Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklamaktan büyük onur ve gurur duymaktayım. Bizim bir aşkımız, bizim bir sevdamız, bir yol haritamız var. Bu aşkın, bu sevdanın öznesinde güzel ve yaşanılan bir Aksaray var. Sevgi emek ister, emeksiz hiçbir şey olmaz. Biz sizlerle ve Aksaray halkıyla daha  güzel, daha yaşanabilir Aksaray için hep birlikte emek harcayalım istiyoruz. Umarım bu süreci hep birlikte yönetiriz. Hayatımda çok sevdiğim bir söz vardır ‘Gözlerin rengi ve şekli ne kadar farklı olursa olsun gözyaşlarımız aynı renktir’ Aksaray halkı ne düşünüyorsa bizler de aynını düşünüyoruz. Bu süreçte aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Daha güzel daha yaşanılabilir Aksaray için çıktığımız bu yolda, kıymetli hemşerilerimden dualarını eksik etmemelerini diliyor, kıymetli Aksaraylılara en derin selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Volkan Eroğlu Kimdir?

1976 yılında Aksaray’da doğan Volkan Eroğlu, ilk, orta ve lise tahsilini Aksaray’da, üniversiteyi Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde bitirdi. İngiltere’de dil eğitimi alan Volkan Eroğlu 2003 yılında AK Parti’de il başkan yardımcılığı, AR-GE başkanlığı, 2004-2009 yılları arasında AK Parti’den İl Genel Meclisi Üyeliği yaptı. Volkan Eroğlu 2005 yılında profesyonel ligde Aksaray Spor Kulübü Başkanlığı görevinde bulundu. 2009 yılından AK Parti Aksaray Belediye Meclis Üyesi seçilen Volkan Eroğlu, mevcut Belediye Meclis üyeliği görevini sürdürmekte. Organize Sanayi Müteşebbis Heyeti Denetleme üyeliğini de sürdüren Eroğlu evli ve 3 çocuk babasıdır. Eroğlu ayrıca iyi derecede İngilizce bilmektedir. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon