EREĞLİ’YE AKSARAY İMZASI

“Başkan Özkan Aksaray ve Ereğli bir birinden ayrılmaz bir parçadır.”

EREĞLİ’YE AKSARAY İMZASI

EREĞLİ’YE AKSARAY İMZASI

“Başkan Özkan Aksaray ve Ereğli bir birinden ayrılmaz bir parçadır.”

 

Ereğli Belediyesi Tarafından Yaptırılan Ticaret Merkezi Ve Kapalı Oto Parka Aksaray İmzası

Aksaray’ın Türkiye’deki ve yurt dışındaki Gururu Girgin Gurup Ereğli Belediyesi tarafından yaptırılan Ticaret Merkezi ve kapalı otoparkının temel atma törenini 3000 Bin kişiyle gerçekleştirdi. Ereğli Belediyesi Tarafından yaptırılan ve yüklenici firma olarak Aksaraylı müteşebbisin imzasını Ereğli’ye atan Girgin Gurup tarafından yapımına başlanan Ticaret Merkezi ve kapalı otopark  yaklaşık 4 Milyon TL’lik büyük bir proje  Ereyli Ticaret Merkezi ve Kapalı otopark projesinin bu sene Eylül ayı içinde bitirilmesi hedefleniyor.

3000 Bin Kişi Önce Temel Attı Ardından İftar Yaptı 

Aksaray’da yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren iş adamı Adem Girgin, Ereğli’de ciddi bir çalışma başlattı. İlçenin  büyük bir eksikliğinin giderildiğini dile getiren Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, “Bugün burada hem iftarımızı açacağız, hem de Ereğli’mize yıllardan beri elzem olan ihtiyaç olan bir kapalı pazarın temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Burada Aksaray’dan dostlarımız ve yüklenici firma temsilcilerimiz var. Onların böyle bir tercihte bulunması bizleri mutlu etti. Çünkü Aksaray ve Ereğli bir birinden ayrılmaz bir parça. Burada çok Aksaraylı var. Aksaray’da da çok Ereğlili vatandaşımız var. Dolayısıyla kardeş bir iliz” dedi.

Başkanımız Ereğli’nin Gelişmesi İçin Gecesini Gündüzüne Katıyor.

8 bin m2. alan üzerine yaptırılacak olan Kapalı Pazar inşaatının yüklenici firması Aksaray’ın sayılı iş adamlarından Adem Girgin de, “Öncelikle Ereğli Belediye Başkanına çok teşekkür ediyorum. Onunla çalışmak bizim için çok büyük bir keyif. Kendisini yürekten kutluyorum gecesini gündüzünü Ereğli halkı için harcıyor. Böyle bir projeyi İç Anadolu’da hiç görmedim. Böyle bir projeyi Ereğli’ye kazandırdığı için de tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Girgin Gurubun  üstlendiği pazar alanı iki katlı ve 8 bin 800 metrekare kapalı alan üzerine kurulan fonksiyonel bir yapıya sahip olacak. 150 araç kapasiteli otoparkından, sosyal alanları da içerisinde barındıracak olan ve yaklaşık maliyeti 3 milyon 500 bin TL. olacak. Yapılan konuşmaların ardından dua ile birlikte butona basılarak temel atma gerçekleştirildi. Temel atma töreninin ardından 3 kişi iftarını açtı. Haber -  Foto: Harun Atalay 

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X