“Emeklilerimize Bayram İkramiyesi Hayırlı Uğurlu Olsun”

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında, emeklilerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti’nin emekliler için hayata geçirdiği ramazan ve kurban bayramı öncesi verilecek olan 1000 TL Bayram ikramiyesinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

“Emeklilerimize Bayram İkramiyesi Hayırlı Uğurlu Olsun”

 İl Başkanı Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte, seçim ziyaretleri kapsamında Vehbibey caddesinde ki esnaf ziyaretlerinin ardından emeklilerle bir araya geldi. AK Partinin emekliler için hayata geçirdiği Ramazan ve Kurban bayramları öncesi verilecek olan 1000 TL Bayram ikramiyesine dikkat çekti.

Başkan Altınsoy, “12 milyon emekli aylığı alan vatandaşımız var, bütün devletten maaş alanlar, her yıl Ramazan Bayramı öncesi, Kurban Bayramı öncesi olmak üzere birer ikramiye alacak. Bu 12 milyon üzerinde emekliyi düşündüğümüz zaman hatırı sayılır bir para ediyor. Emeklilerimiz daha fazlasına layık, bunun bilincindeyiz. Bu bir adımdır. İnşallah imkânlarımız daha da geliştikçe, Emeklilerin dul ve yetimleri de dâhil herkes bundan istifade edecek, yurt dışından emekli olanlar da belirli bir şekilde istifade edecek.

Böylece 12 milyonun üzerindeki emeklimize ister az ister çok maaş alsın bu bir bayram hediyesi, ikramiyesi olarak düşünülen bir şey. Standart, seyyanen, eşit miktarda, aldığı emeklilik maaşına bakmadan böyle bir imkân inşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde sağlanmıştır.

Bunun yanı sıra Yaşlılık aylığından yararlanan 600 bin vatandaşımız var. Bunların 266 lira olan aylığını 500 liraya çıkarılmıştır. Hayırlı uğurlu olsun, emeklilerimiz her şeyin en güzeline layık, onlara daha iyi imkânlar sağlamak için hükümet olarak var gücüyle çalışıyor, 24 Haziran’dan sonra da güçlü bir meclis ile çalışmaya da devam edecektir” dedi. Emekli vatandaşlar ise, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti Hükümetlerine gencinden yaşlısına kadar hayata geçirdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Allah Reis-i Cumhurumuzu, Başkomutanımızı başımızdan eksik etmesin. Hayırlı hizmetlerinin devamını nasip etsin” dediler. Haber Merkezi

 

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X