“Ekip Olarak Var Gücümüzle Çalışacağız”

Seçim Öncesi Meslek Grupları Adaylıklarını Bir Bir Açıklıyor

“Ekip Olarak Var Gücümüzle Çalışacağız”

 Nisan ayı içerisinde yapılacak olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesi meslek gruplarından adaylar bir bir isimlerini açıklıyor.

Nisan ayı içerisinde yapılacak olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 3. Meslek Komitesi Tekstil Grubu adayları İş adamları Hacı Ramazan Coşkun, Murat Hızlı ve Yakup Abaklı ekip olarak adaylıklarını açıklayarak, bu seçim yarışta biz de varız” dedi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası seçim sürecini değerlendiren 3. Meslek Komitesi Tekstil Grubu adayları Coşkun, Hızlı ve Abaklı yaptıkları ortak açıklamada; “Nisan ayı içerisinde yapılacak Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası  (ATSO) seçimlerine 3. Meslek Komitesi’nden adaylığımızı takdirlerinize sunuyoruz. İlimizin önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) sürekli büyümekte ve gelişmekte olan şehrimizin ekonomisine, sanayisine, ticaretine, önemli katkılar sağlayacak, ufku, misyonu, vizyonu geniş, yönetici ve iş adamlarımızla birlikte aynı çatı altında bir araya gelmeyi temenni ediyoruz. Biz Aksaray için ne gerekiyorsa yapmaya hazır ve girişimci ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen fikirlerle dolu bir ekip olarak,  ticaret adına tüm var olan tecrübe bilgi ve birikimlerimizi göstererek; Aksaray'ın ticaret vizyonunu yenilemeyi; yenilerken de üretim ve istihdam alanında kaybolan değerlerin tekrar kazanılması için ekip olarak var gücümüzle çalışacağız. 3. Meslek Grubuna aday olan ekip adil bir seçim olmasını belirterek " Nisan ayında yapılan ATSO seçiminin üyelerimize, iş arkadaşlarımıza, şehrimize ve halkımıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz dileriz" ifadelerini kullandı. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487