Ebulfeyz Elçibey Caddesi, Yeni Haliyle Pırıl Pırıl Oldu

Adliye Sarayı ve Park Site Avm’nin bulunduğu Ebulfeyz Elçibey Caddesinde eski içme suyu hattı borularını yenileyen Aksaray Belediyesi, altyapı işlerinin bitmesinden hemen sonra sıcak asfalt çalışması yaparak yolları modern bir şekilde hizmete sundu.

Ebulfeyz Elçibey Caddesi, Yeni Haliyle Pırıl Pırıl Oldu

 Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri, gece gündüz çalışarak kısa sürede gidiş geliş çift şeritli olarak yolları asfaltladılar. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri de asfaltlanan yollardaki trafik işaretleri ve yaya geçitlerini boyadı. Modern hale getirilen yollar çift yönlü olarak trafiğe açıldı ve vatandaşların hizmetine sunuldu. Bölgede yapılan bu çalışmalar vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandı. Vatandaşlar “ Belediyemiz bu bölgede hem içme suyu hattını yeniledi hem de yollarımızı sıcak asfaltla güzelleştirdi. Başta Belediye Başkanımız Sayın Haluk Şahin Yazgı olmak üzere emeği geçen herkese Teşekkür ederiz” şeklinde konuşarak memnuniyetlerini dile getirdiler.

Yollar Çiçek Açtı

Papatyalı Yaya Geçitleri Çok Beğenildi

Aksaray’da çok yoğun bir çalışma dönemine giren Aksaray Belediyesi, altyapı ve asfalt hizmetlerinin yanı sıra görsel güzelliğe de çok büyük önem veriyor.

Ebulfeyz Elçibey Caddesinde ilk önce altyapı çalışması yapan Aksaray belediyesi daha sonra sıcak asfalt, yol çizgi ve trafik işaretleri çalışmalarını gerçekleştirdi. Bu arada Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ’de Aksaray’da ilk defa yaptığı bir çalışma ile dikkatleri üzerine çekti. Adliye önündeki yolların sıcak asfaltının tamamlanmasıyla harekete geçen Aksaray Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, yol çizgileri ve trafik işaretlerini yaptıktan sonra yaya geçitlerini Papatya çiçeği modeli ile süsleyerek yaya geçitlerine çok güzel bir görünüm kazandırdılar. Aksaray Belediyesinin ilk defa yaptığı çiçekli yaya geçidi modeli vatandaşlar tarafından çok beğenildi. Vatandaşlar “ Belediyemiz Yaya geçitlerine papatya görünümü vererek Aksaray’da çok güzel bir uygulama yapmış. Bu uygulamanın şehrimizdeki tüm yaya geçitlerinde olmasını istiyoruz” diyerek yapılan hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Haber Merkezi

banner487

banner487


Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X