Chp Adayları Beş Koldan Sahada

24 Haziran seçimlerine iki haftadan daha az zaman kalması nedeni ile CHP Milletvekili adayları ve İl örgütü Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı ve adayların da milletvekili seçilmesi için beş ayrı koldan seçim çalışmalarına devam ediyor.İl Başkanı Ramazan Koçak Ihlara kasabasında eski İl Başkanı Doğan Koşar ile ev ve kahvehane toplantıları yaptı.

Chp Adayları Beş Koldan Sahada

 Milletvekili adayı Ali Eşmekaya, Eşmekaya kasabasında, Eskil'in yaylalarında çalışma yaparak 24 Haziran’a sıkmadık el bırakmadan çalışmalara devam ediyorlar.

Esnaf Halinden Memnun Değil

Milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk, Ramazan Fidan, Pelinsu Yıldırım, İl Başkanı Ramazan Koçak ve parti yöneticileri esnaf ve vatandaşlarla sohbet ettiler. Milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk, Galericiler sitesinde “Araba pazarı olması ve bayram öncesi olması nedeniyle ciddi hareket beklenmesine karşın pazar çok durgundu. Esnaflar bu durgunluğu ekonomik belirsizliğe, döviz kurlarının çok yüksek olmasına ve vatandaşların çok borçlu olmasına bağlıyorlar. 24 Haziran seçimleri ile iktidara geldiğimizde belirsizliği, istikrarsızlığı ortadan kaldırarak piyasalara güveni getireceğiz” dedi.

Yeşiltepeliler CHP’lilereSahip Çıktı

Ertürk, Ramazan Fidan, Pelinsu Yıldırım, İl Başkanı Ramazan Koçak ve İl ilçe yöneticileri CHP’li Yeşiltepe Belediye Başkanı Tahsin Çelik tarafından düzenlenen, yaklaşık 1500 kişinin katıldığı İftar programında Yeşiltepelilerle bir araya geldiler.  Yeşiltepe’de coşkulu şekilde karşılanan CHP’lilere ilgi, sevgi çok büyüktü. Yeşiltepeliler CHP adaylarını bağırlarına basarak “ 24 Haziranda sizlerleyiz” dedi.

Bankaların Kölesi Haline Getirilen Köylü Bizim İktidarımızda Milletin Efendisi Olacak

CHP Milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk, Yeşiltepe’de çiftçilere de seslenerek, “Bankaların kölesi olmaktan sizleri kurtarıp, milletin efendisi yapacağız” dedi. Ertürk konuşmasında "Çiftçilerimizin Bankalara olan kredi borçlarının faizlerini sileceğiz. Çiftçilerimiz bankalara bağımlı olmadan üretim yapacak.

Mazot çiftçilerimize 3 TL’ ye vereceğiz. Çiftçilerimizin girdi maliyetlerini düşürerek, döktükleri alın terlerinin karşılığını almalarını sağlayacağız. Tarıma dayalı sanayi yatırımları yapacağız. İktidarımızda kamuda ilave 40 bin ziraat mühendisi ve veteriner hekimi istihdam ederek, üreticilerimize teknik ve tıbbi destek vereceğiz” dedi.Haber Merkezi

 

banner487

banner487