Biri Annesini, Diğeri Karısını Dövdü

Gün geçmiyor ki; bir aile şiddeti ile karşılaşmayalım. Son zamanlarda artan aile içi şiddet olaylarına gece saatlerinde iki olay daha yaşandı.

Biri Annesini, Diğeri Karısını Dövdü

Bir şahıs annesini döverken, öteki şahıs ise kardeşi ile bir olup karısını dövdü. Merkez Selçuklu Mahallesinde ismi açıklanmayan bir şahıs annesi 74 yaşındaki Fatma Yılmaz ile bilinmeyen bir konu nedeniyle tartıştı.

Tartışma sonrasında hayırsız evlat yaşlı annesi darp etti. Kavga sonrasında çeşitli yerlerinden yara alan yaşlı kadını yakınları otomobil ile hastaneye getirdiler. Hastanede tedavi altına alınan yaşlı kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, annesini döven hayırsız evlat ise polis ekiplerince aranıyor. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Bir benzer olay da Helvader Beldesinde meydana geldi. Helvadere beldesinde ikamet eden Cuma E. İsimli şahıs eşinin kendisinden boşanacağını duyması üzerine eşi ile tartıştı. İddialara göre Cuma E. İsmi açıklanmayan kardeşini de eve çağırdı. Cuma E. ve kardeşi talihsiz kadını dövmeye başladılar. Kadının çığlıklarını duyan komşuları durumu 156 jandarma ekiplerine bildirdiler. Kısa sürede olay mahalline ulaşan jandarma ekipleri öfkeli koca Cuma E.’yi ve eşini gözaltına alırken, olaya karıştığı iddia edilen ve olay yerinden kaçan Cuma E.’nin kardeşini arama çalışması başlattılar. Sağlık kontrolü için hastaneye getirilen Cuma E. Kendisini görüntüleyen basın mensubuna da tepki gösterdi. Yaralı kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Haber: Armağan Şen

 

banner487

banner487