Belediyespor Bal’a Devam Dedi

Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi’nde ilimizi temsil etmek adına Play-Out oynayan Aksaray Belediyespor ile Sultanhanıspor karşılaşmasında siyah-beyazlılar bir kez daha STBAL ligine katılma hakkı kazandı.

Belediyespor Bal’a Devam Dedi

İki sezondur bölgesel amatör Lig'de şehrimizi temsil eden Aksaray Belediyespor Pazar günü oynanan Play-off maçında Aksaray amatör kümenin şampiyonu Sultanhanı skoru 3-0 mağlup ederek, 2018-2019 sezonunda yeniden şehrimizi bölgesel amatör Lig'de temsil etmeye hak kazandı. Pazar günü oynanan maçta Aksaray Belediyespor Enes Soy, Burhan Coşkun ve Selçuk Bulut'un attığı goller ile sahadan 3-0 galip ayrıldı. Müsabakanın 79. dakikasında Aşkın Çetin sakatlanarak takımını konuk işi bırakmak zorunda kaldı.

Sultanhanıspor Şampiyonluk Kupasını Aldı

Aksaray amatör küme 2017-2018 sezonunda şampiyon olan Sultanhanıspor şampiyonluk kupasını Aksaray amatör spor kulüpleri Başkanı Cavit Kılıçtan takım kaptanı Mehmet Güneş’e verileri ekranda kupa törenine Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak Sultanhanıspor başkanı Ali Konukçu ve futbolcular ile taraftarlar katıldı. Müsabakalar önce Aksaray Belediyespor ve Sultanhanıspor futbolcular polis kıyafeti giyen çocuklarla sahaya çıkarak 10 Nisan polis bayramında kutlamış oldular.

Haber: Yavuz Akkan

banner487

banner487


Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X