Başkan Yazgı 4,5 Yılda Şehrin Çehresini Değiştirdi

4,5 Yılda Aksarayda Çok Şey Değişti

Başkan Yazgı 4,5 Yılda Şehrin Çehresini Değiştirdi

 Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, göreve geldiği 4,5 yılda yaptığı hizmetler ve gerçekleştirdiği projelerle şehrin çehresini değiştirerek adeta renk kattı.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray’ı marka şehir haline dönüştürecek projeleri bir bir hayata geçirdi. Şehrin en önemli sorunu olan içme suyuna köklü çözüm getiren Başkan Yazgı, yeni su kaynakları ve projeleriyle Aksaray’ın içme suyunu çözüme kavuşturuyor.

 

Öte yandan eski terminalin yerine yapılan Piri Mehmet Paşa Çarşısı, Yeni sanayi projesi, Kadın Aktivite Merkezleri, Karabağ Tematik Parkı, Genç Osman Parkı, Kılıçaslan Parkı 2. Etabı, Tacin'e yapılan Recep Tayyip Erdoğan Parkı ve Siloların yerine yapılacak olan Selçuklu parkı ile şehre vizyon kazandırdı.

Bu arada Efor kavşağı olarak bilinen bölgeye Piri Mehmet Paşa Alt Geçidi yaparak şehrin trafik sorununu o bölgede rahatlattı ve bu sayede bölgenin alt yapısını da tamamen yeniledi. Başkan Yazgı, Piri Mehmet Paşa Alt Geçidinin üstüne Türk Bayrağı motifli modern bir dekoratif aydınlatma sistemi yaptırarak şehre modern bir görünüm kazandırmış oldu. Aksaray’da, Başkan Yazgı döneminde yapılan çalışmalar ve şehre kazandırılan hizmetler vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar  Başkan Yazgı’nın 4,5 yılda şehrin çehresini değiştirdiğini ifade ettiler. Belediye Basın

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon