Atso’dan Vali Pekmez’e Veda Yemeği

Aksaray iş dünyasının öncü kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) geçtiğimiz günlerde açıklanan kararname ile Adıyaman Valiliği’ne atanan İlimiz Valisi Aykut Pekmez’le veda yemeğinde bir araya geldi.

Atso’dan Vali Pekmez’e Veda Yemeği

 

 Düzenlenen programa Vali Aykut Pekmez, ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, OSB Müdürü Ayhan Ermiş ve ATSO Yönetim ile meclis üyeleri katıldı. İlimize ve sanayimize verdiği katkılardan dolayı teşekkür eden ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş yaptığı konuşmasında; “Aksaray’a bu zamana kadar verdiği tüm hizmetlerden dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyorum. Halkın içerisinde olan ve halkın gönlünde taht kuran bunlarla birlikte iş dünyasını da ihmal etmeyerek sürekli esnafın ve sanayicinin yanında olan Valimiz Aykut Pekmez’i Aksaray halkı ve sanayici unutmayacaktır” dedi.

“Aksaray Herkesi Bağrına Bastı”

Aksaray’ın son yıllarda atanan idareciler bakımında şanslı olduğunu dile getiren Göktaş, “Şehrimiz son yıllarda atanan İdarecilerden yana yüzü hep gülmektedir ki Aksaray’da çalışan her insanı bağrına basmıştır. Bu anlamda bu duygu ve düşüncelerimiz ile 10 bin yıllık kadim tarihi olan evliyalar, yiğitler ve dürüst insanlar şehri, Hasandağı’nın yüz akı  Somuncu Baba’nın, Genç Osman’ın, Yunus Emre’nin Tapduk Emre’nin diyarı Şehr-i Süleha ve iş dünyamız adına Valimize bir kez daha teşekkür ediyor yeni görev yeri olan Adıyaman’da başarılar diliyoruz” dedi.

Vali Pekmez’den Teşekkür

Aksaray İş Dünyasına ve Aksaray Halkına görev süresi boyunca kucak açmalarından dolayı teşekkür eden Aksaray Valisi Aykut Pekmez’de bu şehri hiçbir zaman unutmayacağının altını çizerek bu zamana kadar OSB Yönetiminde ve ATSO Yönetimindeki çalışmalarından dolayı Başkanı Göktaş’a teşekkür ederek başarılar diledi. ATSO Basın

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon