Atso Başkanı Göktaş, İş Dünyasına Ve Aksaray’a Seslendi

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş ve ATSO Yönetimi, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı kapsamında basın açıklaması yaptı.

Atso Başkanı Göktaş, İş Dünyasına Ve Aksaray’a Seslendi

 ATSO Toplantı Salonu’nda yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu basın açıklamasında, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş; “Hükümet tarafından enflasyon ile mücadele programı çerçevesinde, ülke genelinde indirim kampanyası başlatılmıştır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 81 il, 160 ilçede 365 oda ve borsa ile bu kampanyaya destek vermektedir. Aksaray’da üretim, alım, satım ve hizmet sektöründeki tüm üyelerimize kampanyaya sahip çıkmak ve katılmaları için sizlerin aracılığınızla çağrı yapıyoruz. Aksaray tarih boyunca mert, yiğit ve dürüst insanlarıyla ahilik kavramını içinde yaşatan esnaflara ve sanayicilere sahip olmuştur. Ne zaman ihtiyaç olsa elini değil, bedenini taşın altına koymuştur ve enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında da koyacaktır” dedi.

İsimler Paylaşılacak

Kampanyaya katılan üyelerin bilgilerinin paylaşılacağını da söyleyen Göktaş “Bu kampanya ile oda üyelerimizden, alım, satım, üretim satış fiyatlarında asgari 3 ay yüzde 10 indirim yapmalarını, bu kampanyaya katılım sağladıklarını ve hangi ürünlerde indirim yaptıklarını bize bildirmelerini talep ediyoruz. Kampanyaya katılan üyelerimizi, TOBB’a ve Bakanlığa bildirilerek enflasyon ile mücadele kapsamında kampanyaya katkı verdiği için, firma isimlerinin kamuoyuyla paylaşılmasının sağlanacağını da buradan paylaşmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Ödüllendireceğiz”

Kampanyaya katılan firmaların görsellerinin de paylaşılacağını vurgulayan Göktaş “Bugünden itibaren kampanyaya katılım gösteren, ülkesine, şehrine sahip çıkan tüm üyelerimizin iş yerlerine kampanya görselleri asılacak olup, firmalarımızı ziyaret ederek onların fedakârlıklarını her yerde dile getirerek ödüllendireceğiz. Bu anlamda şehrimizin tüm esnaflarına ve üyelerimize bir kez daha kampanyaya katılım çağrısı yaparak, 3 ay boyunca en az yüzde 10 indirim uygulamak isteyen firmalarımızın odamıza gelmelerini ve kampanyaya firmalarını ve ürünlerini yazdırmalarını talep ediyoruz. Ülkemizin bekası için başlatılan enflasyonla topyekûna mücadele de Aksaray olarak biz de varız diyerek, iş dünyamız adına sizlere teşekkür ediyor, saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyoruz” şeklinde konuştu.Haber: Dilek Eyüboğlu

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı