Asoder, Çatallı Köy Ekibi Ve Sponsorları İftar Yemeğinde Buluştu

Aksaray Sosyal Oluşum Derneği (ASODER) ile “Çatallı köy” tiyatro ekibi ve oyunun sponsorları iftar yemeğinde bir araya geldiler.

 Asoder, Çatallı Köy Ekibi Ve Sponsorları İftar Yemeğinde Buluştu

ASODER yönetim kurulu başkanı aynı zamanda tiyatro oyununun yönetmeni Polat Oğuz programda yaptığı konuşmada, Gülağaç Halk Eğitimi Merkezi ve Asoder’in işbirliği ile açılan uygulamalı tiyatro kursu sonucunda Aksaray Kültür Merkezi’nde sahnelenen tiyatro oyununun, oyunculuk ve seyirci açısından zirve yaptığını, bu başarının yüksek bir performans sergileyen oyuncularının ve oyunun ilk gününden itibaren maddi, manevi desteklerini esirgemeyerek sanata ve sanatçıya değer veren sponsorların sayesinde olduğunu belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. Gülağaç Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Tülin İpek Çetin’e kurum müdürü olarak verdiği destekten dolayı ayrıca teşekkür etti. ASODER olarak bundan sonra ulusal ve uluslararası sosyal ve kültürel içerikli projelere imza atmak için çaba sarf edeceklerini, Aksaray’ın sosyal ve kültürel yönden gelişiminde söz sahibi olacaklarını, bunu başarabilecek bir ekip gücüne, bilgiye, donanıma sahip olduklarını ifade etti. Polat Oğuz’un konuşmasının ardından ASODER yönetim kurulu üyeleri tarafından sponsorlara plaket, oyunculara kupa takdim edildi. İftar yemeğinde, oyunun sponsorları olan Adnan Kurt, Yunus Biçer, Caner Yiğit, Fatih Şimşek, “Çatallı Köy” adlı tiyatro oyununa destek verdiklerini, desteklerinin karşılığında mükemmel bir oyun çıkmasının mutluluğunu yaşadıklarını, gelecek projelerde de desteklerinin süreceğini belirttiler.

Haber: Harun Atalay

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı