Aksaray’ın Kalbi Fenerbahçe İçin Attı

Euroleague'de Final-Four final heyecanı nefes kesti. Finalde temsilcimiz Fenerbahçe, Olympiakos'u 80-64 yenerek kupanın sahibi oldu.

Aksaray’ın Kalbi Fenerbahçe İçin Attı

 

 

 

Aksaray Belediyesi’nin organizasyonuyla temsilcimiz Fenerbahçe’nin Olympiakos mücadelesi 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda dev ekranda izlendi. Binlerce seyircinin katıldığı Euroleague Final-Four heyecanı Sinan Erdem Spor Salonu’ndan canlı yayın ile Aksaray 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda coşkuyla izlendi. Meşale şovları, havai fişek gösterileri, atkı şov ve tezahüratlarla temsilcimiz Fenerbahçe’nin Avrupa Şampiyonluğu maç sonunda coşkuyla kutlandı.

O Gece Türkiye’nin Fenerbahçe Bayramı Oldu

Temsilcimiz Fenerbahçe’nin 80-64’lük galibiyeti sonrası gelen Euroleague Kupası tüm Türkiye’yi sevince boğduğu gibi Aksaray’da adeta bayram havasında marşlar ve görsel gösterilerle kutlandı. Sokaklarda, cadde ve çevre yollarında uzun kuyruklarla konvoylar yapıldı.

Vatan Millet Aşkına Eller Havaya

Temsilcimiz Fenerbahçe maçının canlı yayını esnasında en çok dikkat çeken de Aksaray Sporlu, Beşiktaşlı ve Galatasaraylı taraftarlarında 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda Fenerbahçe için tek yürek olmasıydı. Temsilcimiz Fenerbahçe’nin Avrupa Şampiyonluğunu tüm takımlar, taraftarlar, kurumlar ve kulüpler kutladı.

Büyük Valiye Sevgi ve Selamlar

Temsilcimiz Fenerbahçe’nin sevincini sosyal medya hesaplarından tüm vatandaşlarla paylaşan Aksaray Valisi Aykut Pekmez için sevgi sözcükleri paylaşıldı. “Sayın Valim Kupayı Aksaray’a Getirelim”, “Büyük Vali, Can Vali, Canımın İçi Vali” ve bunlar gibi birçok paylaşım sosyal medyada Aksaray Valisi Aykut Pekmez için yapıldı. Haber/Foto: Yavuz Akkan

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X