Aksaray Bu Kadroyu Görmek İstiyor

Aksaray Belediyespor’da yeni başkan Emin Eroğlu dönemi başlarken, ilk çalışmasının teknik ekiple anlaşması olunca taraftarlar transfer isteklerini açıkladı.

Aksaray Bu Kadroyu Görmek İstiyor

 Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi 5.Grubu 62 puanla lider tamamlasa da ikili averajla şampiyon olamayan temsilcimiz Aksaray Belediyespor’da buzlar erime noktasına geldi. Yeni başkan Eroğlu mevcut teknik ekiple yola devam etme kararı alan 68 Aksaray Belediye Spor Kulübü 2018-2019 sezonu için görüşmelerin kısa süre sonra başlayacağını belirtirken, taraftarlar ise başarıya odaklı sağlam bir kadronun oluşması gerektiğini dile getirdi. Taraftarlar kendilerine ait şahsi sosyal medya hesaplarından ve fan sayfalarından kadro önerileri sunmaya başladı.

Kalede Mehmet Akif Önal Kalsın

Taraftarlar mevcut kadroda 2 sezondur mücadele eden ve bu sezon Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi’nin en az gol yiyen kalecisi seçilen Mehmet Akif Önal’ın gelecek sezonda da Aksaray Belediyespor forması giymesi gerektiğini belirtti. Taraftarlar ilk önerisini kaleciden yana sundu.

Defans Muhteşem Dörtlüye Emanet Edilsin

Kaleci önerisinin ardından başarıya odaklı olarak savunma hattında 4 oyuncuyu öneren taraftarlar mevcut kadroda yer alan İbrahim Konuksever, Moussa Diko Kone ve Mehmet Tolunay Gül’ün kalmasını isterken, Aksaraylı futbolcu Burak Emre Kayan’ın kadroya dâhil edilmesini önerdiler. Taraftarlar savunma hattı için yaptıkları açıklamada, “Sarsılmaz bir kalemiz var kralı Mehmet Akif Önal, biz bu kalenin surlarının Burak Emre Kayan’ı da dâhil ederek daha güçlü olmasını istiyoruz. Mevcut kadroda 3 oyuncumuzun savunmada kalmasını istiyoruz” dediler.

Orta Saha İkilisi Rıza ve Yahya Olsun

Taraftarlar başarıya ve şampiyonluğa odaklı 2 güzel orta sahayı da es geçmeden sosyal medya hesaplarında paylaştı. Taraftarlar geçmiş sezon formamızı terleten Rıza Burak Kahrıman’ı tekrar kadroda görmek isterken Osmaniyespor’da şampiyonluk yaşayan Yahya Topçu’yu da kadroda görmek istiyor.

Sağ Sol Enes Soy ve Uğur Yalçın ile Daha Güçlü

Sağ açık ve sol açıkta kuvvetli top bindiren Enes Soy ile Uğur Yalçın’ın aynı kadroda yer almasının doğru karar olarak görüldüğünü söyeleyen taraftarlar öneride bulundu. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda sevgi sözleriyle önerilen futbolcuların acil kan ihtiyacı gibi görüldüğü de gözlerden kaçmıyor.

Açık Ara Farkla Şampiyon Olmanın Garantisi Forvetin Marifeti

Taraftarlar kadro ile ilgili yaptıkları açıklamada, “Saydığımız kadro gerçekten başarıya ve şampiyonluğa odaklı olur. Bu kadronun forvetine ise Hakan Doğan ve Resul Ekrem yakışır. Bir birini tamamlayan 2 forvetin kadromuzda yer alması açık ara puan farkı ile şampiyon yapar. Bununla birlikte bol gollü bir sezon geçiririz. Hakan Doğan 142 maçta 105 golün ismi oldu. Resul Ekrem Turhan, Hakan Doğan’ı destekleyen forvet arkası olarak mükemmel olur” açıklaması yaptılar. Özel Haber: Yavuz Akkan

 

banner487

banner487