Aksaray Belediyespor’da Transfer İşi Tamamlandı

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında dış transferde 10, iç transferde de 7 futbolcuyu renklerine bağlayan Aksaray Belediyespor Temmuz ayının 25’inde bir araya gelerek yeni sezon çalışmalarına başlayacak. Aksaray Belediyespor’da bu sezon da takımın teknik direktörlük görevini Ufuk Uysal yapacak.

Aksaray Belediyespor’da Transfer İşi Tamamlandı

 Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın destekleri ile kulüp Başkanlığına Emin Eroğlu ve ekibi gelmişti. Emin Eroğlu ve ekibi göreve geldikten sonra ilk iş olarak teknik direktör problemini çözmüş, teknik direktör Ufuk Uysal’ın da raporları doğrultusunda dış transferde 10, iç transferde de 7 futbolcuyu renklerine bağladı.Aksaray Belediyespor’un bu sezon 3.liğe yükselmesi için şehrin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi kapsamında çalışmalar yaptığını söyleyen Aksaray Belediyespor Başkanı Emin Eroğlu, sezon sonu tek hedefimiz var o da şampiyonluktur. Bunun için Valimiz Aykut Pekmez, Aksaray Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarımız ve Aksaray’da yaşayan herkesin desteğine ihtiyacımız vardır. Bizler yönetim kurulu olarak üzerimize düşen görevi layıkı ile yapmanın çabası içerisindeyiz. Aksaray Belediyespor futbol takımı ile Aksaray halkının birlikteliği ile inşallah sezon sonu şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

Aksaray Belediyespor İç Transferde Anlaştığı Futbolcular Şöyle;

1-Mehmet Akif Önal (Kaleci)

2-Ahmet Can Dilaver (Kaleci)

3-İbrahim Konuksever (Stoper)

4- Yasin Yeşilyurt (Orta saha)

5- Enes Soy (Sol açık)

6- Alaattin Közen (Orta saha)

7- Emre Erol (Orta saha)

Dış Transferde Alınan Futbolcular

1-Emre Taşkoparan (Ön Libero-Çubukspor)

2-Kadir Baylan (Sol bek- Kırşehir Belediyespor)

3-Cüneyt Öztürk (Stoper- Kırşehir Belediyespor)

5-Eray Eren (Sağ bek- Nevşehir Belediyespor)

6-Ömer Çicek (sağ açık _Altındağ Belediyespor)

7-Yasin Akyol (Stoper- Karaman Belediyespor)

8-Eşref Keçeci (Forvet- Sincan Belediyespor)

9-Okan Sarı (Forvet – Elazız Belediyespor)

10-Serdal Öz (Orta saha- Gebzespor)

11- Barış Çivelek (Orta saha- Kütahyaspor)

Haber: Bayram Aksu

banner487

banner487


Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon
X