Ak Parti Ve Mhp Dünya Çiftçiler Gününü Kutladı

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Cavit Çıtak ve MHP milletvekili aday adayları 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak’ı makamında ziyaret etti.

Ak Parti Ve Mhp Dünya Çiftçiler Gününü Kutladı

 Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, siyasiler dünya çiftçiler gününü kutladı. Aksaray’ın tarım ve hayvancılık kenti olduğunu belirten Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, tarım ve hayvancılığın hem Türkiye hem de Aksaray için çok önemli bir sektör olduğunu belirterek, tarım ve hayvancılığın gelişmesi, üreticilerin kazanması ve daha kaliteli, daha verimli ürün elde etmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

AK Parti ve MHP Merkez İlçe Başkanları Aktürk ve Çıtak ise, Aksaray’ın tarım ve hayvancılıkla birlikte her sektörde hızla geliştiğini belirterek, tarım ve hayvancılığın insanoğlunun vazgeçilmez tüketim kaynağı olduğunu ve bu nedenle çok önemli olduğunu belirttiler. Haber Merkezi

banner487

banner487