“Ak Kadınlar Eğitimde”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara’da 81 İl Kadın Kollarının katılımı ile Eğitim programı düzenlendi.Eğitim programına Aksaray’dan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Kadın Kolları Başkan Yardımcıları ve İlçe Kadın Kolları Başkanları katılım sağladı.

 “Ak Kadınlar Eğitimde”

 AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, yerel seçimlerde Aksaray'da başarıyı yakalayacaklarını, buna motive olmuş, inanmış bir teşkilatları olduğunu belirtti.

Başkan Polat, yaptığı açıklamada, AK Parti Genel Merkezinde 81 ilin il ve ilçe kadın kolları başkanlarının katılımıyla iki gün süreli teşkilat içi eğitim programı düzenlendiğini dile getirdi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılım sağladığı, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın açılışını yaptığı eğitim toplantılarında, yerel seçimlere odaklanıldığını aktaran Polat, “Eğitim programı kapsamında AK Parti'nin vizyonu, belediyecilik anlayışı, seçmenle doğru iletişim, sosyal medya kullanımı gibi konularda konusunda uzman kişilerce sunumlar yapıldı. Böylece, yerel seçim hazırlıklarını sürdüren AK Parti'de kampanya sürecinin önemli bir yükünü omuzlayan kadınlar için strateji planı da ortaya konuldu” dedi.

"Başarıyı Yakalayacağız"

İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ise, “Türkiye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 2023 hedeflerine hızla ilerliyor. Bu anlamda, AK Parti'nin yerel seçimlerde başarıyı yakalaması için kadın teşkilatlarına düşen görev ve sorumluluklar eğitim programı kapsamında konuşmacılar tarafından AK Kadınlarımıza çok güzel şekilde anlatıldı. Aksaray’da milletimizin derdiyle dertlenen, onlarla üzülen ve onlarla sevinen güçlü bir teşkilatımız var.

Başarıya inanmış bu teşkilatımızla, birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek AK Parti'nin yerel seçimlerdeki zaferi için sahada etkin bir mücadele içinde olacağız. Yerel seçimlerde Aksaray’da başarıyı yakalayacağız. Buna motive olmuş, inanmış bir teşkilatımız var. İnanıyorum ki, AK Parti'nin davasını omuzlayan, ülkesi ve milleti için koşturan fedakâr kadınlarımız, bu seçimlerden de yüzünün akıyla çıkacaktır” ifadelerine yer verdi. AK Parti Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon