Yetenekli Öğrencilere Büyük Şans!

Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi sanat alanlarında yetenekli öğrencilerin geleceklerini inşa etmek için öğrenci alımına başladı.

Yetenekli Öğrencilere Büyük Şans!

Bu yıl ortaokul son sınıftan mezun olan resim ve müzik konularında yetenekli öğrencilerin 2020-2021 eğitim öğretim yılından itibaren sanat eğitimi alması için ön kayıtların başladığını duyuran Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi kayıtların 29 Haziran’a kadar süreceğini açıkladı.

Belirlenen takvimde 15-29 Haziran tarihleri arasında ön kayıt başvurularının şahsen okula veya e-okul sistemi üzerinden yapılabileceği bildirildi. Başvuruda istenen belgeler ise 2 fotoğraf, Ortaokul öğrenim belgesi olarak ifade edildi.

Sınavlar Temmuz’da

Yetenek sınavlarının, 1-10 Temmuz tarihleri arasında Güzel Sanatlar Lisesi'nin Hürriyet Mahallesi‘ndeki yeni okul binasında yapılacağı belirtilerek daha ayrıntılı bilgi için, Güzel Sanatlar Lisesi'nin,  www.aksaraygsl. meb.k12.tr adresine ulaşılabileceği ifade edildi. Haber: Harun Atalay

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı