Yeni Cezaevine Toplu Taşıma Hizmeti

Aksaray- Konya Karayolu üzerinde yapımı devam eden T tipi Kapalı ve Açık Cezaevlerine ulaşım için Aksaray Belediyesi, yeni otobüs hatları oluşturarak güzergâhları belirledi.

Yeni Cezaevine Toplu Taşıma Hizmeti

Belediye Başkanı Evren Dinçer yeni otobüs güzergâhlarında ulaşımın dünden itibaren başladığını duyurarak “Vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk etmelerini sağlamak için günün her saatinde çalışıyoruz. Bunun için toplu ulaşım ağımızı genişletiyoruz.

Yeni güzergâh hatları belirlediğimiz gibi ihtiyaç duyulan noktalara ise ek seferler düzenliyoruz. İnsanımızın hayatını kolaylaştırmak ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için projelerimizi tek tek hayata geçiriyoruz” dedi.

İki Sefer Olarak Başlıyor

Yeni cezaevi otobüs hatlarında otobüs seferleri sabah 08.30 ile 09.30 saatlerinde iki sefer olarak başlayacak. İlk hareket noktası Piri Mehmet Paşa Kavşağı ilerisinde yer alan durak olarak belirlenen otobüs, Gündoğdu Caddesi, Kömürcü Mehmet Baysal İşhanı karşısı,  Dere Mahallesi, Küçük Bölcek Köprüsü, Ebulfeyz Elçibey Caddesi (Adese- Adliye Önü), Makas Kavşağı, Terminal Alt Yolu, Konya Caddesi, Karasu Kavşağı, Konya  Caddesi, Ticaret Borsası Kavşağı duraklarından yolcu alarak Açık ve Kapalı Cezaevlerine ulaşacak. Geri dönüşler ise Konya Caddesi, Karasu Kavşağı, Terminal yan yol, Makas Kavşağı, Ebulfeyz Elçibey Caddesi, Kurşunlu Cami önü, Eski Sanayi Caddesi güzergâhından devam edecek ve Piri Mehmet Paşa Kavşağı ilerisinde yer alan durakta son bulacak. Haber Merkezi

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı