Yeni Belediye Başkanı Dinçer Görevi Resmen Devralıyor

 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde AK Parti’den aday olan ve Aksaray halkının teveccühü ile Aksaray Belediye Başkanı seçilen Evren Dinçer, mazbatasını teslim aldıktan sonra resmi olarak görevi de devralıyor.

Yeni Belediye Başkanı Dinçer Görevi Resmen Devralıyor

15 Nisan Pazartesi günü saat: 11.30’da Merkez İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını teslim alacak olan Yeni Belediye Başkanı Dinçer, Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilecek devir teslim töreni ile birlikte Aksaray’da hizmet bayrağını resmi olarak devralmış olacak.

“Gönül Köprüsü Kuracağız”

Aksaray’ın yeni Belediye Başkanı Evren Dinçer, yaptığı açıklamada:  “31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimler sonucunda Allah’ın emri, halkımızın teveccühü ile Belediye Başkanı seçildim. İnşallah ekibimizle birlikte halkımızla gönül köprüleri kuracağız. Hemşerilerimizin de duaları ve destekleri ile projelerimizi gerçekleştirerek Aksaray’ımızı hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız. 15 Nisan pazartesi günü yapacağımız devir teslim törenine tüm halkımız davetlidir” şeklinde konuştu. 

Belediye Başkanı Dinçer'in Mazbata Ve Devir Teslim Töreni Programı:

Saat: 11.30 Mazbata Töreni (Adliye)

Saat: 12.30 Öğle Namazı (Ulu Cami)

Saat: 13.30 Belediye Önü protokol konuşması

- Sn. Haluk Şahin YAZGI'nın konuşması

- Sn. Evren Dinçer’in konuşması

- Kuran-ı kerim tilaveti ve dua

- Saat: 14.00 Belediye Makamında devir teslimin yapılması

- Rozet takılması, Mührün teslim edilmesi ve karşılıklı buketlerinin verilmesi.

Belediye Basın

 

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı