Yeni Başkan Çorakçı’nın Futbol Geçmişi?

 Aksaray Belediyespor’da 4 yıl aradan sonra geçen yıl elde edilen şampiyonluğun ardından yönetim kurulunun sezon sonu istifası ile haftalardır beklenen yeni yönetim 1,5 aylık zamanın ardından Belediye Başkanı Evren Dinçer’in kararı ile belli oldu.

Yeni Başkan Çorakçı’nın Futbol Geçmişi?

TFF 3. Lig'de takımın yükünü sırtlayacak yönetim kuruluna Aksaray’ın yetiştirdiği önemli futbolculardan olan 45 yaşındaki Cem Çorakçı başkanlık için elini taşın altına koydu. Siyah beyazlılarda beklenen başkan futbolun içinden gelen ve futbol kariyerinde önemli başarılara imza atan Cem Çorakçı olmuştu.

Siyah beyazlılarda büyük bir belirsizliğin ardından Belediye Başkanı Evren Dinçer’in de tam desteği ile kulüp başkanlık koltuğuna oturan Çorakçı futbol camiasının yakından tanıdığı bir isim olmasının yanında Aksaray’a futbolculuk kariyerinde de büyük fedakârlıklarla hizmet etmesi kamuoyundan da tam not almasına neden oldu.

Sevinç Yarattı

Siyah beyazlı yönetim kurulunda futbolun içinden gelen ve uzun yıllar Türk futbolu başta olmak üzere Aksaray futboluna hizmet eden Çorakçı’nın başkanlık koltuğuna oturması şehirde futbol camiasında taze kan ve genç isimlerden oluşan yönetim kurulu oluşturması ise büyük sevinçle karşılandı.

Başkan Çorakçı’nın Futbol Geçmişi

Çorakçı futbol kariyerine 1994 yılında Konyaspor’da başladı. Futbol kariyerinde Anadolu Üsküdar, Pendik, Mobella, Aksaray, Batman, Ankara Şeker, Maramaris, Buca, Muğla, Karagümrük ve Bandırmaspor takımlarının formasını terletti. Ahmet Cem Çorakçı 13 yıllık profesyonel futbol yaşantısında 351 resmi müsabakada ter dökerek Aksaray’lı olarak rekora imza attı. Futbol kariye noktaladıktan sonra 2010 yılında antrenörlük kariyerine Muğlaspor’da başlayan Cem Çorakçı daha sonra, Bandırmaspor’da Sportif direktör, Ankara Demir, Marmaris, Antalya köklü profesyonel takımlarda görev yaptı. Beden eğitimi öğretmeni olan Cem Çorakçı Marmaris’te iş dünyasında önemli bir kimliğe sahip olması ile de dikkat çekti. Haber: Bayram Aksu

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon