Vali Mantı'ya Ziyaretler Sürüyor

İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün İGM Üyeleri, Konya Emirgazi İlçe Belediye Başkanı Nurişen Koçak beraberinde MHP İl Başkanı Mustafa Çölkesen  ve MHP Emirgazi İlçe Başkanı Rasim Bayrakçı, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun Türkiye Yüzme Şampiyonasında bölgesel yarışmada 3. olan sporcu Enes Bulut ve Aksarayspor Lisesi Futsal Takım oyuncuları Vali Ali Mantı’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Vali Mantı'ya Ziyaretler Sürüyor

 

Hafta içerisinde yeniden İl Genel Meclisi Başkanlığına seçilen Mehmet Tüzün beraberinde AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyelerinden oluşan heyet Vali Ali Mantı’yı makamında ziyaret etti. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından İl Genel Meclisi Üyeliklerine seçilen meclis üyelerine ‘Hayırlı Olsun’ dileğinde bulunarak bir süre görüşen Vali Ali Mantı, ziyaretten duyduğu memnuiyeti belirterek İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Tüzün ve Meclis Üyelerine teşekkür etti.

Valilik makamında kabul ettiği Emirgazi Belediye Başkanı Koçak, beraberinde MHP İl Başkanı Çölkesen ve MHP Emirgazi İlçe Başkanı Bayrakçı ile bir süre görüşen Vali Ali Mantı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek misafirlerine teşekkür etti.

Tebrik Etti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk ve özel sporcu Enes Bulut’u Valilik makamında kabul eden Vali Ali Mantı, Antalya’da düzenlenen 370 özel sporcunun katıldığı yarışmada sırtüstü yüzme dalında 3. olan Bulut’u tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Aksaray Gençlik ve Spor Müdürü Cüneyt Alkan beraberinde Aksarayspor Lisesi Kız Futsal Takımı oyuncularını Valilik makamında kabul eden Vali Mantı 23-28 Nisan tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan sporcuları tebrik etti. Katılacakları şampiyona için başarı dileklerini ileten Vali Mantı sporcularla bir süre sohbet etti. Valilik Basın

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı