Vali Mantı’dan Yoğun Mesai

Aksaray Valisi Ali Mantı, makamında ziyaretçilerini kabul etti. Mantı CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve Sütaş Aksaray Fabrikası yöneticileriyle bir araya geldi.

Vali Mantı’dan Yoğun Mesai

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Başdanışmanı Burdur Milletvekili Mehmet Göker Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti.Vali Ali Mantı, CHP İl Başkanı Ramazan Koçak, Merkez İlçe Başkanı Nazife Küçük ve parti yöneticilerinden oluşan heyetin de katıldığı ziyarette CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve beraberindeki heyet ile bir süre görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Ali Mantı Milletvekili Göker’e teşekkür etti.

SÜTAŞ’I Ağırladı

Sütaş Fabrika Müdürü Dinçer Özmen, İnsan Kaynakları Grup Müdürü Ayhan Bedeloğlu ile birlikte Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti.Valilik makamında kabul ettiği Sütaş yöneticileri ile bir süre görüşen Vali Ali Mantı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek misafirlerine teşekkür etti.

Valilik Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon