Vali Mantı İlçelerin Sorunlarını Dinledi

Vali Ali Mantı ilçe gezileri ile sorunları ele alarak yerinde dinlemek için gezi ve incelemelerine devam ediyor.

Vali Mantı İlçelerin Sorunlarını Dinledi

Vali Mantı ziyaretler kapsamında Sarıyahşi, Ağaçören ve Ortaköy ilçelerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.

Ziyaretlerine Sarıyahşi İlçesi’nden başlayan Vali Ali Mantı Sarıyahşi Kaymakamlığı ve İlçe Belediyesini ziyaret etti. İlçe Kaymakamı Hamza Selçuk’tan bilgi alan Vali Mantı ilçeye bağlı köyler ve mahalle muhtarları ile bir araya gelerek talepleri dinledi.

Daha önce yapılan ziyaretlerde muhtarların taleplerini aldıklarını, muhtarların belirttiği sorun ve taleplerle ilgili yapılan çalışmaları denetleyerek yerinde incelemelerde bulunduklarını kaydeden Vali Ali Mantı, mevcut imkânların en iyi şekilde değerlendirilerek hizmetlerin hakkaniyetli şekilde sunulmasına devam edileceğini söyledi. Vali Ali Mantı beraberindeki heyet ile Halk Eğitim Merkezi ile H.Mehmet Cömert Çok Programlı Lisesini ziyaret etti. Halk Eğitim Merkezinde açılan çeşitli merkez edindirme kurslarına kursiyerler ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Vali Mantı İlçe Belediyesi’ne ziyarette bulunarak, Belediye Başkanı Fatih Ünsal’dan belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgi aldı.

Ziyaret programı kapsamında Ağaçören İlçesinde denetim ve incelemelerde bulunan Vali Mantı, Ağaçören Kaymakamı Osman Acar, Belediye Başkanı Yaşar Bekleviç, il genel meclis üyeleri ve ilçeye bağlı köylerin muhtarları ile düzenlenen toplantıya başkanlık yapan Valimiz Ali Mantı köy muhtarlarının taleplerini dinledi. Ağaçören Belediye Başkanı Yaşar Bekleviç’i ziyaretinin ardından Ortaköy Belediye Başkanlığı’na ziyarette bulunan Vali Ali Mantı belediye başkanı Ali Rıza Özdemir’den belediye hizmetleri hakkında bilgi aldı” ifadelerine yer verildi. Haber Merkezi

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı