Ülkücü Gençlik “Deliler Fatih’in Fermanın’da

 Aksaray Ülkü Ocakların’ndan yapılan açıklamada “Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından Genel Başkan MHP  Mersin Milletvekili Sayın Olcay Kılavuz Bey'in emir ve direktifleri doğrultusunda hazırlanan proje atlasındaki sosyal etkinliklerden biri olan Sinema ve Tiyatro Faaliyetleri kapsamında, sınavlarında başarı gösteren Üniversite, Ortaöğretim ve Asena Birimleri Teşkilâtlarımızla "Deliler Fatih'in Fermanı" filmine katılım sağlandı” denildi.

Ülkücü Gençlik “Deliler Fatih’in Fermanın’da

“TEŞVİK EDİYORUZ”

“Ülkücü öğrencilerin eğitim hayatındaki başarılarına teşvik amacıyla projenin gerçekleştirildiği ifade edilen açıklamada “Gerçekleştirdiğimiz Sinema ve Tiyatro Faaliyetleri etkinliği ile ülkücü öğrencilerin başarıları ödüllendirildi ve Ülkü Ocakları Genel Merkezinin faaliyetlerine bu şekilde katılım gösterildi” ifadeleri kullanıldı. 

“TEŞEKKÜR EDERİZ”

Ülkü Ocakları Aksaray İl Başkanı Muhsin Arslan;”Filmde izlediğimiz milli kahramanlarımızın ismini ve yüksek karakterlerini tasvir eden milliyetçi ezgilerle dolu sahnelerden ötürü filmin çekilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.  Ülkü Ocakları Genel Merkezi Sinema ve Tiyatro faaliyetleri kapsamında yapılan etkinliğe Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Merkez İlçe Başkanı Sayın İrfan Çıtak da katılım gösterdi.

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı